Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Vannak-e Kárpátalján most...

Vannak-e Kárpátalján most összecsapások, illetve rakétatámadások? Illetve várhatók-e ezek a következő napokban?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek. Kárpátalja nem stratégiai fontosságú Putyinnak.


Főváros, szakadár területek, tengerparti területek, Csernobil környéke.

2022. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Karpataljan beke van es nyugalom ... mindeni menekul mert fel ... pedig semmi igazi oka ra, hiszen beke van es nyugalom.
2022. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Tok jo a Karpataljaiaknak!?!? Itt meg Szilveszterkor sem lehetett petardazni, ezek meg Farsangkor is raketazhatnak!?!? :)))
2022. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én élből nem engedném be onnan őket, ha félnek, ha nem. Az országnak nincs kapacitása menekültet fogadni. Így is pattanásig van feszülve a helyzet az ukrán munkások miatt, akiket ingyen szállásolnak, ingyen járatnak boltba, most még ez is! Jó az irány. Remélem egy jó kis polgárháború lesz ebből idehaza. Mindennek van egy teteje és a magyar ember sem hülye. Nem értem mit kell itt olyan emberek seggét védeni, akik egy pillanatig sem voltak itt, tényleges veszélyben nincsenek még. Miért nem mennek a szlovákokhoz, lengyelekhez? Itt vagyunk most, jönnek a választások, pont kapóra jött ez a mostani magyar vezetésnek, a kárpátaljai szavazatok teljes egészében megvannak. Egy kárpátaljait, sem románt, sem délvidékit nem engednék ide, amíg a munkanélküliek száma 360000 fő. Szégyen Magyarország és szégyen, hogy a külföldit befogadja úgy él itt, mint a kis király, közben meg a saját hazájában élő, éhen döglik, meg segítenek neki a farhát árstoppal. Hát a jó k.rva anyját ennek az otromba felcsúti ci.gánynak!
2022. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Majd akkor legyen nagy a pofád, ha a te seggedet kell megvédeni.
2022. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5ös. Megnyugtatlak, hogy az én seggemet ukrán nem védené, de ha te ennyire odavagy értük, hajrá fogj fegyvert és menj. Az ilyen mentalitású emberért nem kár. Golyófogónak jó leszel az első sorban.
2022. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Szép is lenne, ha csak olyanok lennének a Földön, mint te. Ül az országában és mindenki más megdögölhet, aki a határon kívül él. Azon a Földön biztos nem lennének háborúk. Magyarország tuti, hogy fejlett és gazdag lenne.

Én dögöljek meg. Elnézést.


Csak most, egy évvel később vettem észre a választ. Remélem nem haltál éhen azóta, mert segítettek annak a rohadt sok embernek.

2023. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!