Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Információ erről az autó vs...

Információ erről az autó vs tank balesetről?

Figyelt kérdés
[link] Volt egy másik is, ahol a lapos lett a kocsi és túlélte a sofőr. De erre is kíváncsi lennék. Remélem itt se halt meg, bár sajnos ez a kocsi is meglaposodott. Tudnék olyanokat írni itt azokról az orosz katonákról, hogy kitiltanának az oldalról.
2022. febr. 25. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Mi az a vs?
2022. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most nézem, ez szándékos volt! Látszik de nagyon. Fúúú azt a tank vezető állatot gázkamrába vezetném.
2022. febr. 25. 19:53
 3/16 A kérdező kommentje:
Vetetném*
2022. febr. 25. 19:53
 4/16 A kérdező kommentje:
1-es! Azt jelenti, hogy ellen.
2022. febr. 25. 19:54
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

Jól tette, hogy hátratolatott, legalább megnézte min ment át.

Onnan fentről rosszul látni, lehet azt hitte másik tank az.

Azt mikor lelapult észrevette hogy autó lesz az, azért tolatott le róla.

2022. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem fejjel lefele vette fel az észlény?
2022. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Én meg is fordultam volna a kocsi tetején, nehogy már tolatni kelljen azt a tank lánctalpa is tönkremenjen.
2022. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Remélem már megkínálták egy finom Javelinnel az ukránok...
2022. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Én hozzátenném azt, hogy a telex közzétett videójában civil gépjárműből (ha jól láttam) szálltak ki ukrán katonák, tehát valószínűleg azt gondolják az oroszok, hogy az őket meglátó, civil gépjárműs emberek akik még hirtelen reakciójukba gyorsan is hajtanak, valószínüleg katonák. És ha nem hajtanak el gyorsa akkor észrevehetik az egyenruhájukat. Emellett vadásznak zelenszkire, szóval gondolom azzal számolnak, hogy feltünés mentesen megszökhet kijevből.
2022. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy nem szándékosan ütköztek. Láthatóan beszáguld elé a civil jármű.
2022. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!