Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » NATO vs Russia?

NATO vs Russia?

Figyelt kérdés

Ez egyre aktuálisabb, nézd meg megfenyegette Putyin Finnországot, Svédországot. Ugyanis abban a vehemenciában fenyegette meg, amivel Ukrajnát megtámadta. Illetve megnéztem azt az 55 perces beszédét, amiben elmagyarázza mit miért tesz. Én azt látom rajta, hogy nagyon elszánt, senkitől és semmitől nem fél, ahogyan azt mondja.


Ne legyen igazam.

De ezek támadni fognak. Akármilyen hihetetlennek tűnik, ez a valóság.


Mik az esélyeink?

Mert szerintem itt nem áll meg a dolog Ukrajnánál. Putyin egy nagyhatalmat akar kiépíteni, a szovjetúniót akarja visszahozni.


És akkor nem beszéltünk még Kína, Észak-Koreáról, akik szintén az orosz mellett állna.


És azokat a kommenteket most légyszives hagyjuk ki, hogy ne aggódj meg ne vészmadárkodj, nem lesz itt semmilyen háború. Ezt mond azoknak akik már meghaltak, köztük sok gyereknek, és akik ma, holnap meghalnak Ukrajnában ártatlanul, hogy ne aggódjanak.



2022. febr. 26. 06:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ok.
2022. febr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

A NATO annyira nem egységes, a franciáknak és az amcsiknak van nukleáris fegyverük. (Talán még a briteknek is? Ezt nem tudom). A Japán Önvédelmi Haderő az itt nulla, erősen korlátozva vannak.


Az oroszok, kínaiak és indiaiak rogyásig vannak atommal. Ruszkiknal a Poseidon kobalt fejjel, amivel radioaktív cunamit tud csinálni (ott egy USA keleti partnak reccs, pl.: New York területe 50-60 évig baromira erős radioaktív sugárzásnak lesz kitéve és nem Csernobil szintű! Hanem sokkal többszöröse!)


Másrészt Kínának is van már olyan ballisztikus brakétái amivel Kínából Amerikát tudják lőni.


USA mondjuk 1 db atomot dob Moszkvára. Oké. Utána repül 4 db HIDROGÉN San Francisco, Chicago, Washington és Los Angeles területére. Mert az oroszok g*c*bben köszönnek vissza.


Csak a Black Lives Matter miatt mekkora zavargások voltak. Négy (de akár kevesebb) bekapott nukleáris töltet után a háborúellenes tüntetések belháborúba menne át az USA-ban.

A ruszkiknál is biztos lenne háborúellenes tüntetés, csak azt a ruszkik hamar le is verik.

2022. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%

"Nincsenek szabályok, azt értsd meg egy háborúban."

Hogyne lennének? Szerinted miért létezik a háborús bűnök fogalma?

2022. febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%
India mindenkivel lenne, csak Kínával nem, ezért Oroszországgal sem.
2022. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
34%

Én Wolfensteinen nőttem fel, nem COD-on :P


Egyik oldalon:

Oroszország

Kína

Észak-Korea

Venezuela

India

Esetleg Irán és Szaúd-Arábia


Másik oldalon:

Amerikai Egyesült Államok

Belgium

Dánia

Egyesült Királyság

Franciaország

Hollandia

Izland

Kanada

Luxemburg

Norvégia

Olaszország

Portugália

Görögország

Törökország

Spanyolország

Csehország

Lengyelország

Magyarország

Bulgária

Észtország

Lettország

Litvánia

Szlovákia

Szlovénia

Albánia

Horvátország

Montenegró

Észak-Macedónia

2022. febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
45%

" A ruszkiknál is biztos lenne háborúellenes tüntetés, csak azt a ruszkik hamar le is verik."


Ha az oroszok kapnának be egy atomot, ott az orosz nép megindulna az USA ellen. Messze nem olyan hisztis puhapöcsűek mint az amcsik. Más a mentalitás és habitus ott.


Egyébként pedig igen, USA-t Oroszország, Kína és India atommal szarrá lőhetné és nem menti meg a rakétapajzs. A NATO USA nélkül gyenge. Németországban szinte alig van német katona, USA nélkül senkik, nyugger társadalom. A német légierő 90%-a jenki. Ha kimenne az ÖSSZES amcsi katona németből, akkor a németek gyakorlatilag védtelenek. Az ilyen NATO tagok, mint Magyarország, Szlovákia és Románia az nulla. Tény, hogy van fejlesztés mindenhol, de így is kevés.

2022. febr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom miből gondoljátok, hogy Kína, és pláne India majd beáll az oroszok mögé. Semmilyen egyezmény nincs közöttük, szemben a NATO tagállamaival.
2022. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Politikailag mindig is szorosabb kapcsoaltban voltak pl az oroszok és kína, mint a nyugat és kína, szóval ha nem marad semleges és választ akkor oroszoknak van nagyobb esélyük.
2022. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
52%

Általában a Ruszki imádó meg a fostosok fejében léteznek ezek a tévesumék hogy az oroszok mellé majd beáll Kína meg India. Persze.

Több érdekük van azoknak inkább ellene menni

2022. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor valami angyon kimaradt a mdoern hírekből számodra, pláne kín kapcsán. Indiának nem sok érdeke van se velük se ellnük, kínának viszont van érdeke velük lenni.
2022. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!