Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A mostani ukrán vezetést...

A mostani ukrán vezetést felelősségre fogják vonni a védtelen és képzetlen polgári-civil lakosság felfegyverzéséért és a képzett, reguláris orosz katonai csapatok elleni fegyveres harcra való buzdításáért?

Figyelt kérdés
Lényegében, hogy Zelenszkijék ágyútölteléket csináltak a saját állampolgáraikból?

2022. febr. 26. 18:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Remélem, mert az az idióta még most is eu tagságot KÖVETEL. Nem kér. KÖVETEL.
2022. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem pont ezért, de Oroszország el akarja kapni őket és felelősségre vonni.


Ukrajna törvényei szerint ezért szerintem nem fogják elítélni. Háború, válság van, nehéz döntéseket kell hozni. A polgárok belátására bízzák a védekezést. Inkább a háború után lesz érdekes, amikor felszólítják majd a lakosságot, hogy szolgáltassák vissza a fegyvereiket. A jugoszláv példa azt mutatja, hogy erre nem lesznek hajlandók. A rengeteg fegyver, lőszer pedig hosszútávon is biztonsági kockázat lesz és az alvilág fog profitálni, megy majd a fegyvercsempészet biztosan Nyugat felé is. Ez is akadályozhatja majd Ukrajna esetleges EU, schengen csatlakozását.

2022. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Megkérdezhetném, hogy hol vannak ezek a "képzett, reguláris orosz katonai csapatok"? Mert eddig én csak alultáplált, alulmotivált sorkatonákat láttam a felvételeken, akik egészen a frontra való megérkezésükig azt sem tudták, hogy háborúzni mennek.
2022. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Megkérdezhetném, hogy hol vannak ezek a "képzett, reguláris orosz katonai csapatok"?"


Ukrajna közepe felé haladva északról, keletről és délről te észlény?!


"Mert eddig én csak alultáplált, alulmotivált sorkatonákat láttam a felvételeken, akik egészen a frontra való megérkezésükig azt sem tudták, hogy háborúzni mennek."


Miért, tán megírták neked Twitter-en? XD

2022. febr. 26. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

"Ukrajna közepe felé haladva északról, keletről és délről te észlény?!"


Hát igen lassan haladnak, tekintve hogy mindenhol, ahol ellenállásba futottak, egyelőre nem tudnak áttörni.


"Miért, tán megírták neked Twitter-en?"


Az összes elfogott orosz katonáról készült felvételeken 18-20 éves forma srácok vannak, akik mind azt nyilatkozzák, hogy nekik azt mondták, hadgyakorlatra mennek, csak akkor tudták meg, hogy itt éles harc lesz, amikor átértek Ukrajnába. A katonák szülei szintén nem tudták, hogy a gyerekük háborúzni megy. Mindenkitől elkobozták a telefonjaikat, már a hadművelet megkezdése előtt napokkal, hogy ne tudjanak kommunikálni a külvilággal.

2022. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!