Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Putyin be meri majd vetni az...

Putyin be meri majd vetni az atomfegyvert?

Figyelt kérdés

Azzal ijesztgeti a NATO-t, hogy készültségbe helyezte az atomfegyvereit.

Annak fényében, hogy számos amerikai, angol és francia atom viszont Oroszországot célozza, vajon be merné vetni?


2022. febr. 27. 15:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

5


egyaltalan nem a terulet a celja.


A celja hogy megmutassa mindent megtehetek megtorlas nelkul.


Az hogy ezzel elfoglal teruleteket ez csak a tunete az o betegsegenek.

2022. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Szerintem sem meri, én biztos vagyok benne hogy a NATO atomfegyvereinek célpontjai között Moszkva az egyik fő célpont, így biztos lehet a válaszcsapásban.

Mondjuk ha be is vetné legalább nem mi kapnánk.

2022. febr. 27. 15:20
 13/43 anonim ***** válasza:
15%
Ha akarja, akkor se tudja. Bevetni a mezőgazdasági területeket lehet. Az atomfegyver nem tartozik ebbe a kategóriába.
2022. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismered te Putyint. Be is fogja vetni függetlenül attól miből mennyi irányul rá. És ehhez hogy megértsd ismerned kéne a múltját.
2022. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem sem meri, én biztos vagyok benne hogy a NATO atomfegyvereinek célpontjai között Moszkva az egyik fő célpont, így biztos lehet a válaszcsapásban."


Te egy nagyon gyönge ellenfél lennél és olyan háború nincs amit ne vesztenél el. Putin szerencsére nem ilyen.

2022. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
66%
Ukrajna kell neki. Bábkormányt akar, és egyáltalán nem az ukránok miatt készíti az atomot. Saját elmondása alapján is a NATO provokációja miatt intézkedett. Egy rakás fegyvert küldtek már az ukránoknak, és küldik is folyamatosan, az angolok már katonák küldésébe is beleegyeztek. Putyin az első napon elmondta, hogy ha beavatkoznak a nyugati államok, annak komoly következménye lesz. Erre a nyugati államok mégis beavatkoztak, és tessék, itt a következmény. Itt inkább a NATO tagállamok azok, akik felelőtlenül cselekszenek, és nem Putyin őrült meg.
2022. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
89%
Befogja vetni, Putin amit ígér, sajnos be is tartja. Abban bízok, hogy nem egyből egy országnyi méretű atomot, és nem NATO tagország ellen. Ha igen, akkor meg vannak számlálva az emberiség napjai.
2022. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
84%
Elkezdek hinni istenben, azthiszem.
2022. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
84%
Fuuh de elegem van... Ezek az egész világot el akarják pusztítani.
2022. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
41%
1 Akkor mind elkárhozunk😂
2022. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!