Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerinted, ha bevezetnék a...

Szerinted, ha bevezetnék a sorozást ott milyen orvosi vizsgálatok lennének?

Figyelt kérdés
orvosi, vizsgálat, sorozás

2022. febr. 28. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Itthon max sorosozást vezetnek be. Alapfeltétele ennek csak az, hogy legyen két agysejted, amiből az egyik a légzésért felel, míg a másik a "soros" szó ismételgetéséért.
2022. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gatyában kellett bemenni, mértek vérnyomást, meg volt sztetoszkóp, meg egyéb apróságok, már nem emlékszem mindenre, szemészet is volt, olvasni a betűket, meg színtévesztés vizsgálat és le kellett vetni a gatyát is az egyik helyen, mert több orvos volt, magasság, testsúly mérése, reflex, meg kéz kitartás behunyt szemmel és utána az orrot megérinteni, így leguggolni, ilyesmik, de viszonylag elég gyorsan megvolt.

Többször voltam sorozáson, mert mindig jelentkeztem tanfolyamra, amire aztán nem nagyon jártam, de végül csak berántottak.

2022. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha háború lesz, és menni kell, akkor ez lesz a legkevesebb bajuk.
2022. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!