Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ellopták az (oroszok) cigányok...

Ellopták az (oroszok) cigányok a tankot?


2022. febr. 28. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Így jár akinek elfogyott az üzemanyaga :)
2022. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Benne volt a kombináltfogó
2022. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hallottam a storyról de őszintén nekem hoaxnak tűnik. Szolgáltam t72 esben anno. Laikus be sem tudja azt indítani nem hogy vezetni.
2022. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
#3 Mondjuk az ukránok között szerintem bőven van annyi ember aki be tudja indítani, nekik is vannak ilyen tankjaik.
2022. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Mért nem? Meghúzza a kart a légtartálynál, indul akku nélkül is.
2022. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Valóban sok ember érthet hozzá de cigányok biztos nem, még ha szolgáltak is a seregben erősen kétlem hogy tankok közelébe engedték volna őket. De egyébként jó pofa story
2022. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 ja mert a hadsereg diszkriminálja nem? :D úgy mint kossuth lajos cigány zászlóalja meg a cigány hadnagya nem? amivel be vették buda várát is? :D na meg a 1-2 vh során lévő cigány katonák százait akik az orszáágért harcoltak szintén :) lehetne még mesélni de a magad fajtának felesleges...


mivel ukrajnában...


apám is volt hadköteles ugyan úgy megtanulta az alapokat meg hogyan kell vezetni az alapvető harcászati kocsikat is

aztán csak 45 alatti

gondolkozz inkább... régen volt hadkötelesség

+ ukrajna régóta háborúzik saját magával...

2022. márc. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!