Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi az oka annak, hogy afrika...

Mi az oka annak, hogy afrika és ázsia tele van/volt/van terror szervezetekkel, miliciákkal, nem képesek egymással sem békében élni és brutális megtorlások vannak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a millió féle kivégzésre, csonkításokra és egyéb büntetésekre? Nézek utána a közel-keleti háborúknak és kegyetlen amik ott zajlanak.

2022. márc. 1. 14:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 elképeszt mennyit tudsz a világ történelemről!:) nyílván egy csipete csak, de én még ennyire se tudtam. Kösz, hogy megosztod velem! Szomorúnak tartom, hogy nem tudnak kilábalni a konfliktusok gyűrűjéből.
2022. márc. 1. 15:53
 12/16 anonim ***** válasza:

Szívesen

Ja ezt csak érdekességképpen tanultam mert érdekeltek a kultúrák


Afrika egyrészt azert is hiányos mert ahogy mondtam királyságok tűntek el


És igen eléggé ház hogy sokszor ugyan az a nép háborúzik egymással! És ebből nagyon sok a vallási háború mondván: az ÉN ISTENEM az igazi! a TE ISTENED az BÁLVÁNY!


Meg sokszor is vagyok külföldi fórumokon és nagyon durva hogy mennyire ripacskodok sokszor!


Pl a koreaiak mennyire érzékenyek mikor a japánok szóba kerülnek (az elnyomás) de közben meg annyira lenézik a dél ázsiai népeket országokat!


Az egyik még azt akarta be mesélni hogy “ugyan azok vagyunk” azaz a holokauszt áldozatai egyenértékű a japan megszállással!!! Hát qurvára nem 😂😂🤮

2022. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az okok: gyenge központi hatalom, erős széttagoltság a népek között, évszázados ellentétek, kulturális "lemaradás". Értsd.: mi európaiak a szomszédos népek nagy "egymást utáljuk" háborúit jórészt megvívtuk az I, II. világháborúban, ott az ellentéteket még nem simították el. Itt Európában is igen csúnya dolgokat műveltek az emberek egymással a helyi konfliktusokban, vagy éppen a két Vh-ban (terrorbombázások, koncentrációs támadások, gáztámadások stb.).

Ja és a szegénység, alacsony iskolázottság - könnyű táptalajai a szélsőséges eszméknek szerte a világon.

2022. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ezektől érezte/érzi magát veszélyben usa és az eu? Ezért megyünk háborúkba ellenük, mert a szélsőséges eszmék és vallások illetve a terror veszély miatt félő, hogy nagy hatalomhoz jutnak?
2022. márc. 1. 16:28
 15/16 anonim ***** válasza:

14 nem az USA azert támadta a közel keletet mert terror veszély volt illetve hírszerzés által tudtak hogy terror fegyverek vannak azaz bombák rakéták…

Na most ezeket a fegyvereket nem találtak meg helyette sok aranyat és egyéb értéket!

Az USA azert művel 30 éve háborúkat mert ezek zsákmány háborúk! Persze a muszlim terroristák sem ártatlanok azonban miert is ment ki az USA 4-5 országba háborút vívni??? Miért szólt bele ezeknek az országoknak a belügyeibe??? Független területek azonban még is megszállták őket miközben fegyvereket adtak el nekik + az aranyat és egyéb olajokat ki “mentették” onnan !

2022. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Arról ne is beszéljünk hogy ezek nem szomszédos országok főleg nem az USA-nak! Hanem kb 5000 km-re lévő és azzal elintézhetnék volna a 911 terror támadást hogy kitiltja az országból ezeket az afgán és közel keleti muszlim embereket!
2022. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!