Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hazudnak a hírek?

Hazudnak a hírek?

Figyelt kérdés

Az emberek egy része hajlamos elhinni, amit írnak, mondanak neki, különösen, ha többször, több forrásból hallja. Ez az alapja a Fake News-nak.

Nekem jó tanárom volt általánosban: azt mondta, egy forrás nem forrás. Mindig először azt kell nézni, ki mondja, amit mond. Meg kell nézni, mi szolgálja az ő érdekeit. És ezután ha kell, a szavai ellentettjét kell elfogadni.



2022. márc. 1. 21:08
A kérdező szavazást indított:
Átlátok a hazugságokon
Próbálok átlátni a hazugságokon
Manapság sok konteó van
Nem foglalkozok azzal, mit mondanak
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani Ukrán heyzetre gondolsz, akkor biztos lehetsz benne, hogy vannak dolgok a háttérben amiről senki sem beszél
2022. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 terminator9000 ***** válasza:
65%
Ja hazudnak, a föld lapos, trump egy gyíkember, mark zuckerberg űrlény a maják megjósolták a világvégét hitler nemhalt meg, petőfinek megtaláltam gyerekkori koponyáját stb
2022. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

A fészre most tett ki valaki egy képet kommentekkel együtt a toronyházba lőtt orosz rakétatámadásról.


Rákeresett képkeresővel. Megtalálta. Pár éve volt gázrobbanás a házban.

2022. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 3-ast nem ide akartam írni.
2022. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden hírt megír valaki, minden újságíró fizetést kap, minden újságnak van egy tulajdonosa, minden tulajdonos tartozik valamelyik országhoz, érdekcsoporthoz.

Szóval ha nem is hazudnak, de torzít minden hír. A mérték csak a kérdéses.

2022. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2022. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit, kb. 80-90%-ban.

[link]

2022. márc. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#1: Kedves Válaszoló, tévedsz, én több portálon, több nyelven beszélek a háttérről, az NWO-ra törekvő krőzusokról...
2022. márc. 2. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Épeszű embernek nincs szüksége ennyi hírre, információra, teljesen felesleges befogadni, vagy azon gondolkodni mi igaz, mi nem. Amennyire lehet én ki is zártam az életemből a híreket, felesleges embereket.
2022. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hazudnak, ferdítenek, félremagyaráznak, féligazságokat írnak. Mikor melyik szolgálja legjobban az érdeküket.
2023. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!