Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi nem segítünk az Orosznak? ...

Mi nem segítünk az Orosznak? Neki senki sem segít? Az USA is az Ukránnak segít, meg a nyugat mindenki?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Illene. Ők az édestestvéreink.
2022. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Hazaárulóknak nálunk nincs helye. Várd meg míg kiüldözünk.
2022. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Belarus kinek segít szerinted?


Egy 44 milliós országot megtámadot egy 140 milliós az orosz a támadó minek akarsz te nekik segíteni?

2022. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Én azért hogy győzedelmeskedjenek és újra a szovjet egység fényeskedjék Európában.
2022. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
2022. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nemakarok èn csak kiváncsi voltam, lehet nem jól fogalmaztam.
2022. márc. 2. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az Oroszok ősi ellenségeink. Ráadásul valamikori elnyomóink. Segítsen rajtuk a fene.
2022. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem játék. Nem úgy van hogy választunk csak úgy valakit. USA is azért segít Ukrajnának mert érdekében áll. Magyarország földrajzilag olyan helyzetben van hogy bárkit választunk rosszul jövünk ki belőle. Csak nézz rá a térképre, nézd meg a történelmet. Ezért is gondolom higy most valóban az a legjobb hogyha semlegesek probálunk maradni amíg lehetséges.
2022. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel hogy NATO tagállam és EU tag vagyunk? S egyenlőre az oroszok az agresszorok, nem fordítva.
2022. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!