Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit csinálnak katonai gépek...

Mit csinálnak katonai gépek Románia felett?

Figyelt kérdés

Flightradaron látom egész nap, hogy amerikai illetve brit talán szállító gépek, A330, KC-135 köröznek Románia felett. Ciprusról, Németországból vagy Angilából tartanak Romániába majd ott össze-vissza bolyonganak Bukaresttől Északra vagy Keletre, aztán irány vissza egy NATO-bázisra.

Ezek a gépek vajon mit csinálnak? Hisz le sem szállnak, először arra tippeltem hogy csapattelepítés a keleti román határra, de ha le sem szállnak?



2022. márc. 2. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a szállítmányt viszik ukrajnának.
2022. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
harmadik világhábi lesz juuj
2022. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Légi utántöltők, Varsó mellett is köröznek, Brassó körül is. Utántöltik a járőröző vadászokat és még ki tudja miket. A cirkusz elején még az amcsi kémdrón is ott körözött a Krím mellett, a baromi profi usákok elfelejtették kikapcsolni a transzponderét.
2022. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1 Én is arra tippeltem, de úgy hogy le sem szállnak? Vagy esetleg kidobják ejtőernyővel még román területen aztán átcsempészik Ukrajnába?

Amúgy most nézem, szintén egy katonai gép van éppen Lengyelországban az ukrán határhoz közel.

2022. márc. 2. 20:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

20:41


Még mielőtt elszállnál magadtól az oroszok is ott köröztek csak ők Ukrajna felett, asszem a Belurusoknál is lehetett látni

2022. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#3 És tényleg. Egyiknél ki is van írva hogy tanker :D
2022. márc. 2. 20:46
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Csilákhábi van.
2022. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
#4 abból amit leírtál nekem jön le egyértelműen az sem, hogy pontosan hol vannak az ukrán határtól, pláne az nem, hogy leszállnak e vagy sem. Én eddig azt gondoltam, hogy a szállítók megközelítik a határt és ejtőernyőznek. De szerintem le is szállhatnak ott valahol ahol láttad és földön viszik tovább a határhoz.
2022. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik 12 órát is a levegőben van. Pilóta nélküli felderítők is vannak közöttük.
2022. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9 Jelenleg éppen ezek vannak...

[link]

[link]

[link]

2022. márc. 2. 20:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!