Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hallottad ma a légvédelmi...

Hallottad ma a légvédelmi szirénát ott ahol tartózkodtál?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember panaszkodik, hogy semmit nem hallott, én sem. Pedig nem az erdő mélyén kuksoltam hanem megyeszékhely kertvárosi részen például.
2022. márc. 7. 18:29
A kérdező szavazást indított:
Igen hallottam.
Nem hallottam.
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam valamit, de míg nem olvastam ezt a kérdést, fel sem merült bennem, hogy az volt a légvédelmi sziréna.
2022. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Minden hónap első hétfőjén hallom, mivel csak ott van ahol veszélyes üzem(ek) vannak
2022. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem pörgették fel őket, direkt a háború miatt, nehogy pánik legyen. Úgynevezett "morgató" üzemmódban ellenőrizték, hogy működnek-e.
2022. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottam, főleg hogy nem is teljes lefedettségű a rendszer - leginkább azokon a helyeken van karban tartva, ahol ipari létesítmény, vagy kiemelt katonai objektum indokolttá teszi.
2022. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kispesten egyszer ulüzemeltethettem is :)
2022. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!