Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha valakinek nincsen magyarors...

Ha valakinek nincsen magyarországi lakcíme, az hogyan kap a katonaságba behívót?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 19:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon
2022. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
:D
2022. márc. 7. 19:09
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy egy háborús helyzetben kb. minden második sarkon lesz egy ellenőrzőpont ahol megállítanak és megnézik az irataidat, meg egyébként is sűrűbben fogsz ellenőrzést kapni. Ott majd megkérdezik, oszt' behívót tetszett már kapni, mutassa csak az iratait. Ha látják a rendszerben hogy be kellett volna vonulnod akkor szépen ott fognak amíg ki nem ér a katonai rendész és el nem visz.
2022. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Remek...
2022. márc. 7. 22:39
 5/35 anonim ***** válasza:
0%

Ne fossal😀

Ha menni kell akkor menni kell 😀

Ne stresszelj ilyeneken 😀

2022. márc. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
44%
Ha engem akaratom ellenére behívnak, ott és akkor fogom szabotálni a hadsereget, egységemet ahogy csak tudom...legfeljebb hülyének, fogyatékosnak, szerencsétlennek tettetem magam azt csak nem csuknak le...
2022. márc. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
21%

Ha te háborús helyzetben szabotalod az ország hadsereget akkor nem csuknak le nyugi...kivisznek egy erdő szélére és tarkón lőnek 🤷🏻‍♂️

Ennyire hülye nem lehetsz komolyan 🤦🏻‍♂️

2022. márc. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
39%

7


Inkább lőjenek tarkón, mint hogy pár politikus miatt harcba menjek..kegyesebb halál, mint hogy mondjuk gyomron lőnek és elvérzek ott a csatatéren.

2022. márc. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
20%

8


Szerintem a hazáért meghalni és elverezni egy csatamezőn kegyesebb mint az, hogy árulóként a saját népem /társaim végeznek ki és földelnek el egy erdő szélén...

De ahogy te érzed, én nem vitatkozom veled 🙂

2022. márc. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
36%

Engem hiába soroznának be, én elmenekülnék. Ha elkapnak és besoroznak akkor megvárom, hogy fegyverhez jussak és magammal viszem a besorozóimat a halálba. A fegyver kiegyenlíti az erőviszonyokat. Nem csak ők tudnak engem lelőni, hanem én is őket. Például:


[link]


Egyébként úgy is lehet szabotálni a hadsereget/egységedet, hogy az nem derül ki. Pl. szándékosan mellé lősz, szándékosan nem lövöd le az ellenséget, csak pazarlod a lőszert.


Amúgy én az erdőn keresztül, a zöldhatáron menekülnék el az országból a sorozás elől.


Én olyan társadalomért nem harcolok, ami igazságtalan. Például ha a nők nem hadkötelesek, de van szavazati joguk; a nők sokkal hamarabb mehetnek nyugdíjba, pedig a férfiak sokkal többet dolgoznak és sokkal hamarabb halnak meg; ha gyilkosságért halálbüntetés helyett csak pár év börtönt kap az elkövető, stb. Tele van igazságtalansággal a társadalom, és a társadalom ezt támogatja. Az emberek eredendően gonoszok. Ha rajtam múlik akkor hagyom kihalni a társadalmat, én nem vagyok hajlandó védeni. Egy feminista nőközpontú társadalomért nem vagyok hajlandó harcolni.


Itt van két tökéletes videó erről a sorkatonaság megtagadása, behívó megtagadása témáról. Örülök, hogy vannak még értelmes gondolkodású férfiak a világon.


odysee.com/@Undead_Chronic:4/ukrainian-feminism-where-men-die-and:f


odysee.com/@Undead_Chronic:4/american-women-are-scared-that-men-won't:d

2022. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!