Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha egy iskolában állítanak...

Ha egy iskolában állítanak fel tüzérséget az nem háborús bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Civilek tiltakoznak, hogy az ukrán katonák miért az iskolájukban állítják fel a tüzérségüket? Szerintem joggal, micsoda egy aljas dolog et már, nem elég a háború, még a gyerekek is célponttá váljanak?


[link]


2022. márc. 10. 13:43
 1/10 Dzsonszi ***** válasza:
61%

Dehogynem, utána meg telesírják a médiát, hogy az oroszok civil épületeket lőnek:

https://www.youtube.com/watch?v=BRvz5uP5E7s&t=300s

https://www.youtube.com/watch?v=FG1fuhKwXVA&t=530s

2022. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted a gyerekek ilyenkor iskolaba jarnak?
2022. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Mint csernobilban: megvédjük az országot vér árán is.

Ha kell vérrel tapossuk ki az utat.


Mit gondolsz miért csinálja ezt az ukrán hadsereg?

Mert akkor lehet hogy előbb utóbb hajlanak a légtér zárra.

2022. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Ukrajnában nincsenek civilek. Az elnök engedélyt adott a a lakosság felfegyverzésére. Innenől kezdve csak egyenruhás és civil ruhás fegyveresek vannak.-
2022. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Az ukrán egy borzasztó mocskos népség. Ott ilyesmin ne csodálkozz.
2022. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem, miért lenne háborús bűncselekmény? Azt hitted hogy a gyerekek ott kuksolnak az iskolapadban, és közöttük gubbasztanak a katonák?
2022. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert szerinted közben ott ültek a padokban a gyerekek? 🤦🏻‍♂️
2022. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megy a propaganda-háború mindkét oldalon rendesen úgy látom. Önmagában nem háborús bűncselekmény sem a civil épületet védelmi pontnak használni, annak közelében lövegállást kialakítani - sem az ha ezért meg műveleti területnek tekintik és szétlövik.

Persze mindkét oldal a saját optikáján fogja mutatni. Az egyik hogy hú megtámadtak egy iskolát, a másik meg hát kérem azé' szórtuk meg az adott lakótelepet vagy 200 gránáttal mert hát láttátok az egyik felvételen, hogy valahol, valakik lőállást alakítottak ki.

2022. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7


Szerintem Mariupolban, ahol többségben vannak az orosz ajkúak, ott igen! Ott vannak a gyermekek is!

Nem véletlenül állandóan meghiúsul a civilek kimenekítési kísérlete! Ott vannak a ukrán szélsőségesek, akik gyűlölik az oroszokat, na nehogy már kiengedjék őket, sőt még alá is aknázták a menekülő utakat.

Láttam olyan twitter videókat, ahol az orosz civileket akik el akaráták hagyni a várost, menekülés közben családostul, kivégezték őket, közelről kézi fegyverekkel!


Az oroszok lebombáztak egy szülészetet, ahol azt állították, mielőtt kiépítették a fegyveres állásaikat, hogy minden civil elhagyta a területet, és mégis voltak gyermek halálos áldozatok! Akkor????


Elképesztő ez a gyűlölet, ahogyan utálja egymást néhány ember, akik rákényszerítik a tömegekre az akaratukat, és ezért szenvednek egész embertömegek!!!!


Ezért szerintem itt nincs is igazsága, egyik félnek sem, mert az egyik "tizenkilenc, a másik meg egy híján húsz".

2022. márc. 11. 06:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező láttam én is azt a videót amire gondolsz. De az orosz propaganda jól működik, mert gondolom csak a rövid részletet láttad amikor kérik az ukrán katonákat hogy menjenek onnan.

Na de az a felvétel amúgy nem annyi, hanem van tovább is ahol a videó készítője elmondja hogy nincsenek gyerekek az iskolában egyszerűen csak azért kérik az ukrán katonákat hogy menjenek el mert nem akarják hogy az iskola épülete elpusztuljon stb

Megy a parasztvakitas keményen, de a teljes igazságot csak akkor tudnánk ha ott lennénk.

7-es voltam

2022. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!