Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha kitörne a III. vh. és a...

Ha kitörne a III. vh. és a Nato és Oroszország egymásnak esne, várhatóan milyen hamar pukkanna el, az első atombomba?

Figyelt kérdés
Aztán jönne a következő atom, és a többi, és a többi....

2022. márc. 13. 17:35
A kérdező szavazást indított:
Pár napon belül
Pár héten belül
Pár hónapon belül
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az amiről gőzöm sincs.
2022. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj elég egy szabotázs akció és már nyakig benne lehetünk, katasztrófa.
2022. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Én azon a véleményen vagyok, hogy még ebben az esetben is kétséges, hogy bevetnék-e, hiszen az atombomba után nincs semmi, az az emberi civilizáció végét jelentené, ergo értelmetlen lenne bevetni, hiszen egyik fél sem nyerne vele semmit.

Az atomfegyverek csak arra az egyre jók, hogy fent lehet tartani velük az adott tárgyalási pozíciót, másra nem.

2022. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első körben szerintem a konvencionális fegyvereket használnák. Azok között is vannak elég komoly fegyverek, vagy valamilyen biológiai fegyvert. Atom nagy eséllyel a legutolsó lenne.
2022. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Az elsőt az USA kapná remélhetőleg.
2022. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!