Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Putyin így fogja elfoglalni...

Putyin így fogja elfoglalni Magyarországot?

Figyelt kérdés

Csernobil körül nagyon megnőtt a sugárzás, kimutatja a radiológiai térkép, belarusz felé vitte a szél:

[link]

Elemzők szerint Putyin ezzel zsarolhatja Ukrajnát és Európát a megadásra, hogy felrobbantja a reaktort. Nekünk is van egy Paksunk, tehát így nyugodtan ide jöhet zsarolva, hogy ha beleavatkozik valaki vagy a NATO az ország elfoglalásába, akkor felrobbantja Paksot egy rakétával? Az eltévedt harci drón direkt úgy repült, hogy feltérképezze Paksot? Azt mondják Debrecenben lépett be, és Zágrábban zuhant le, a kettő közt pedig pont egy síkban van Paks. Meg kéne állítani Putyint, amíg nem késő!


2022. márc. 16. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. márc. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Putyin valójában a magyarországi mogyorós pelék populációjára pályázik, de csak ha téli álmot alszanak, ezt még önmagának se merte bevallani, de a tekintetéből sejthető.
2022. márc. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ekkora hülyeséget hogyan lehet kitalálni?
2022. márc. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem úgy tűnik a térképen hogy egyes területeken Európában már az alap háttérsugárzás magasabb mint Csernobilban most van a felvert por miatt.

Ja, drónt küld ide, a műholdak meg dísznek vannak ugyi? Meg az orosz nukleáris mérnökök is gyorsan elfelejtették hogy a Paksi VVER reaktor hogy nézett ki amikor építették, meg amikor a fűtőelemek cseréjét végezték 😂

2022. márc. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Debrecenben lépett be, és Zágrábban zuhant le, a kettő közt pedig pont egy síkban van Paks"


Nem tudom, most a földrajz,- vagy a matektanárod sikít hangosabban.

2022. márc. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezeket az agymenéseket. :D
2022. márc. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lumbilábok és a krixkraxok keze van a dologban.
2022. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na most nézzétek, eltűnt az összes ukrajnai doziméter, és a csernobil melletti belarusz mérő tegnap este óta 4x-esére nőtt. Felrobbantották Csernobilt, ez 100%.
2022. márc. 16. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen én is sokat warcraftoztam, sokszor nem is pisiltem, volt, hogy olyan zombi voltam tőle, hogy álmomban is játszottam. Nálad is ilyesmi lehet.
2022. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!