Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukrán pártiak! Ehhez mit szóltok?

Ukrán pártiak! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem a videó előtt is világos volt, hogy az ukránok nem aranyoskák, sőt több sérelmet is okoztak Magyarországnak, viszont ez a videó jól össze szedett és felvilágosítja az egyszerű tudatlan embereket is a valós tényekről



#kutya #dilettantizmus #Ukrán pártiak
2022. márc. 17. 15:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%
Nem az ukránok miatt vagyok "ukránpárti", hanem azért, mert USA, Nyugat párti vagyok.
2022. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
47%
Ha az ukránok lennének a keleties bugrisok, és az oroszok a Nyugatszeretők, akkor oroszpárti lennék.
2022. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
Elkezdtem nézni, de addig jutottam, hogy Janukovics elűzése az oroszok szerint puccs volt, meg külföldi beavatkozás. Nos, szerinted kedves kérdező, a pénzes és szabad EU vagy a szegény és autokratikus Ororszország a vonzó célpont? Te hol élnél szívesen? Csak szólok, hogy utóbbiban NEM biztos, hogy lehetne hatvannégyváregyézni.
2022. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
De mi a tökömtől lettek az ukránok Nyugatszeretők? Pont ugyanolyan keleti bugrisok, mint az oroszok, sőt. Szegényebbek is, mint az oroszok. Pont annyira nyugatiak ők is, mint Szaúd-Arábia.
2022. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen egy jogerősen elítélt terrorista legjobb barátja az csak is példakép lehet és minden szava arany :D Amúgy nem gondolnám hogy az EU és a nyugat sokkal inkább követendő példa lenne csak szimplán máshogy szar de ugyan olyan. Viszont ez az ember egy bohóc a szibériai bér rab tartásával és a többi okorseggel amit akar mint a mentelmi jog eltörlése mármint ugye az tiszta hogy mentelmi jog nélkül bármilyen politikai ellenfelet egy életre minden gond nélkül rács mögött lehet tudni és még komolyabb erőfeszítés se kell hozzá -.-"
2022. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Itt csak az ukránok a terroristák
2022. márc. 17. 15:34
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
#5 Koncepciós perben ítélték el. Ennyit a "független" "magyar" "bíróságról".
2022. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Sz.rom le, minden jobb mint a sz.rkeverő putyin maffia, akkor inkább már az ukrán terroristák.
2022. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
"AZ ELTITKOLT IGAZSÁG..." Mint valami bulvárműsor címe hülyéknek.
2022. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Már a címe is sokat sejtet :D

Ha pedig meglátom, hogy Toroczkay a feltöltő, elég két másodperc, hogy bezárjam.

Bolond lyukból csak bolond szél fújhat.

2022. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!