Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha békefenntartókat küldünk...

Ha békefenntartókat küldünk Ukrajnába, az azt jelenti, hogy a NATO becsatlakozik a háborúba?

Figyelt kérdés

Nemzetközi jog, vagy akármi szerint, tehát az katonai beavatkozás, és akkor hivatalosan is becsatlakozunk?


[link]



2022. márc. 21. 12:30
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Ez tudod miért van? Mert a covid kifújt. A háború is megbicsaklott. Elakadtak az oroszok. Most jön az atomháború. Népességcsökkentés kell
2022. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszem kevered az ENSZ-t a NATO-val. Az ENSZ küldene, ha küldene békefenntartókat.
2022. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Békefenntartó akkor meg amikor béke van és a tűzszünetet fenntartani. Kell hozzá ENSZ, ENSZ BT határozat annak meg az oroszok is tagjai. Azaz már véget ért a fegyveres konfliktus intenzív szakasza és olyan ország katonáit szokták küldeni amelyiket mindkét fél nagyjából elfogadja.
2022. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, lehet, nem tudom, de a végeredmény mi lenne? Azé ez má eléggé beleszólás lenne a háborúba.
2022. márc. 21. 12:39
 5/11 A kérdező kommentje:
Áhá. Hát arra akkor még várni kell.
2022. márc. 21. 12:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem beleszólás - mert már megegyeztek a felek. A békefenntartó nem háborúzni megy, hanem a demarkációs vonalon fenntartani a rendet és/vagy rendvédelmi feladatokat ellátni.
2022. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt felejted el, hogy ez a paraszt is békefenntartás cimén öli az embereket jelenleg! Ez volt a hivószó!
2022. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 én ezt nem felejtettem el, meg ezt értem. De hova küldenénk békét fenntartani, ha még meg sem állapodtak a felek? Innentől olyan, mintha mi is ürüggyel küldenénk oda katonákat. Szóval ezt a része zavaros nekem.
2022. márc. 21. 13:13
 9/11 A kérdező kommentje:
És hol van ilyen demarkációs vonal jelenleg? Van egyáltalán?
2022. márc. 21. 13:14
 10/11 anonim ***** válasza:
A rendfenntartó dolga pisilni a parázsra.
2022. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!