Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan fog reagálni Oroszorszá...

Hogyan fog reagálni Oroszország a belgorodi olajtároló elleni támadásra?

Figyelt kérdés

Az oroszok azt nyilatkozták, hogy az ukrán légierőt megsemmisítették, erre két ukrán helikopter támadta meg oroszországot. Hogyan próbálják majd ezt kommunikálni, hogy kevésbé legyen nekik kínos? Esetleg milyen válasz csapást tudnak tenni? Nyilván bosszút kíván majd az eset belpolitikai szempontból.

Esetleg még jól is jár ezzel a támadással Putyin? Így el tudja adni, hogy valós veszéllyel fenyeget Ukrajna és ezzel "validálja" méginkább az inváziót.


2022. ápr. 1. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van: vagy megkérded Te az oroszokat, hogy fognak reagálni, vagy küldesz magad helyett valakit, aki megkérdi az oroszokat, hogy fognak reagálni. Más lehetőséget nem látok!
2022. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szerintem ez már kimondottan kínos
2022. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Az elmeletem h az oroszok sajat maguk robbantottak, hogyan juthat el 2 hellikopter egy haborus zonabol Belgorodba? Oroszlegiero, legvedelem meg eszre se veszi?
2022. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fogják támadni ukrajnát! Ja várj...
2022. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#3-nak:


Az Orosz légvédelem egy nulla. Lehet hogy sok gépük van, de azok nem fognak maguktól repkedni, és a lokátorokat sem fogják figyelni.


Kedves kérdező!


Miféle VÁLASZcsapásról beszélsz?


Putyin akarta a balhét, megkapta. Azt hitte hogy a háború arról szól, hogy ő tarol? Rosszul hitte. Ez a fagyi visszanyal.


Azt mondom, amit eddig is: rosszal kezdett.

2022. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És most vérszemet fognak kapni az Ukránok ...
2022. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5 Most ezt a "válaszcsapást" ne úgy vedd, hogy én gondolom így, hanem mintha Putyin pszichopata agyával gondolkodnék.

Érzelmektől mentesen, politikus aggyal próbálom elemezni a helyzetet a magam szintjén...


Egyetértek veled, de így nem lehet elemezni, hogy a saját érzelmeid vezérelnek.

2022. ápr. 1. 10:03
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnek neki, tuti, ellenbosszú-támoadás várható emiatt, de ezek alapból azt művelik továbbra is enélkül is.
2022. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

#7-nek (kérdezőnek):


Ha Putyin agyával próbálok gondolkodni, akkor nagyon nagy a baj!


Amúgy is egy paranoiás b'rom, és most az, akiről azt hitte hogy áldozati bárány lesz, épp ostromolja Oroszországot. Amikor rádöbben hogy qrvára rosszul mérte fel az erőviszonyokat, akkor ...


Biztos vagy benne, hogy az atomtámadásig folytassam a gondolat-menetet?

2022. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Többek között ez merült fel bennem. Mi van, ha atomot nem is, de mondjuk eddig Ukrajnában nem látott vegyifegyvert vagy valami eddiginél is komolyabb, még nagyobb civil áldozattal járó támadást vet be bosszúból? Vajon, hogy fog reagálni a NATO, ha ilyen történik?
2022. ápr. 1. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!