Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit szóltok ahhoz, amit Kijev...

Mit szóltok ahhoz, amit Kijev kertvárosában műveltek az oroszok? (erős képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Nekem senki se jöjjön azzal, hogy "magukat lövik az ukránok".

Képzeld el, mintha ez Érd vagy Gödöllő lenne.


Felkavaró képek, de ezt látnia kell mindenkinek.



2022. ápr. 3. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem azokat a képeket teszed ki, amikor az ukránok pár éve szétlőtték a magyar kultúrális központot?
2022. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Durva. Főleg a biciklis bácsi. Éppen tekert valahova és csakúgy lelőtték.
2022. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Ahol fát vágnak ott hullik a forgács, de pl. te tudod hogy mért lőttek épp oda? Mert ez szép hogy pl. pár napja is mutatták azt, hogy egy játszóteret bombáztak szét, csak épp ha ott voltak az ukrán egységek akkor logikus, hogy oda tüzelnek.
2022. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Kb. negyven ével ezelőtt dolgoztam a videotonban. Volt egy picike kis semmit mondó ház, ahova több ezer ember ment be. Ha csak álltak volna a mint a heringek, akkor sem fértek volna ell benne annyian. Utólag kiderült, hogy az volt a földalatti fegyvergyár bejárata. Ne ezért nem lehet tudni semmiről, hogy mit miért lőnek szét, mert amit látunk az nem biztos, hogy a valóság.
2022. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1: igen, az ukránok is csináltak nem szép dolgokat főleg Donbaszban. De erre nem az a válasz, hogy ártatlan civileket halomra gyilkolunk. Mindkettő háborús bűn, de amit az oroszok művelnek az túl van mindenen...


Ebben a városrészben főleg több gyerekes családok éltek. Mondom: mint Érd vagy Gödöllő.

2022. ápr. 3. 10:59
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Azt a büdös.... hát 34 éves férfi létemre most majdnem elsírtam magam... Ezt mindenkinek a pofájába kell tolni, aki szerint nincs is háború és hazugság az egész.


négyes: te hol tárolnád a lőszereket, ha fegyverraktárban meg laktanyában nyilván nem lehet, mert az első 2 dolog amit szétlő az ellenség?

2022. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

Ebből a két fotóból ugyan nem sokat lehet megtudni, mert még az is lehet, hogy orosz civilek, akiket pont az ukrán milicisták puffantottak le.

Bármi történhetett, lehettek akár bűnözők a gyilkosaik, de persze orosz katonák is, az sem kizárt.

Ezért jobb katonának lenni háborúban, mint civilnek.

2022. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét oldal bőven követ el jogsértéseket, emberiség elleni bűncselekményeket. A harcok civil területen zajlottak. Szegény bácsi valószínűleg kereszttűzbe került - rosszkor, rossz helyen :(

A tanulság gyerekek, hogy ha lövöldöznek valahol akkor nem flangálsz az utcán, ha a közeledben van lövöldözés akkor lesz.rod hogy sáros, koszos lesz a ruhád és azonnal hasravágod magad. Láttam olyan felvételt, ahol egy áthaladó teherautót "kínálnak" meg az egyik településen a kerítés mögül RPG-vel a plató meg tele orosz katonákkal. A teherautó gurul majd egy oszlopnak ütközik a platón meg pislognak a katonák nyakik felfegyverkezve. A szomorú hogy közben civileket látni akik a kerítés mellett rohannak fejüket lehúzva. Elég ha egy katonának elborul az agya, vagy tüzet nyitnak mert nem tudják honnan jött a támadás és megvan a baj.

2022. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyi kép, videó hamisítás történt eddig, hogy már egyik félnek sem hiszek. Most komolyan, az látszik a videón hogy fekszenek az emberek a földön de egy csepp vér sincs! Ez nem furcsa?
2022. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a "kedvencem", amikor mutatják a kiégett "orosz" tankokat, lángol a tank meg minden, DE a Z betű az hófehéren ragyog, nem kenődik el, nem koszolódik, nem kopik, hanem rikít. Maga a harcjármű a javelin-t nem bírja ki, de a fehér festékkel fújt Z betű, az bármely páncéltörő rakétát kibírja. Nem egy, nem két ilyen videót láttam már.


Én nem hiszek el semmit. Akkora propagandát tol mindkét fél, hogy az nem igaz.

2022. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!