Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honnan rendelhetnék PMG...

Honnan rendelhetnék PMG gázálarcot jó minőségben itthonról vagy az EU-n belülről?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges egy egész szettet szeretnék.

2022. ápr. 7. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Budapesten elmesz a sziklakorhazba es lada szamra tudsz venni
2022. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendelj FFP2-es maszkot, az mindentől is megvéd. Legalábbis pár hónapja még ezt mondták.
2022. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Nemhogy nem budapesten,de még a közelében sem élek,ezért szeretnék rendelni.


#2

Azért szeretnék egyet,mert tetszik,és illene a polcra a gp5 mellé

2022. ápr. 7. 18:48
 4/4 anonim válasza:

Hát őszintén én csak Ebay-en meg hasonló helyeken láttam PMG szetteket, de nyilván minden csillagászati áron van mert "antik" meg ilyenek. Nagyon ritkán láttam Jófogáson vagy Vaterán, de legtöbbször csak magát a maszkot tartozékok (táska, stb) nélkül.

Ha nagyon tetszik a maszk de nem fontos hogy PMG legyen akkor könnyen szerezhető teljes 70M, ami a PMG magyar gyártású verziója, beszélőmembrán védőkupakján meg a lencse felépítésén kívül szinte echte ugyanaz.

2022. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!