Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Oroszország atomfegyvert...

Ha Oroszország atomfegyvert vetne be a harcok során, mi lenne a világ reakciója?

Figyelt kérdés
Akár elérkezhet az a pont, amikor már nem éri meg Moszkvának további ember és anyagi áldozatot hozni a "különleges hadműveletben". Ukrajna támogatása nem fog leállni, szóval előbb vagy utóbb tárgalóasztal, vagy atom, ahogy az Japán esetében is volt. Persze az analógia elég torz, de a lehetőség sajnos valós.

2022. ápr. 14. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Atom vissza.

Mellesleg Ukrajna kapcsán eleve esélytelen a dolog. Eleve nem Ukrajna elpusztítása a cél, pláne hogy a szomszédjára maximum valami gyengeelméjű dobna atomot...

2022. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Atomfegyvert bevetni egy Ukrajnáért? :D

Eszükben sincs. Egyik félnek sem, mert nem akarják kirobbantani maguk alól a Földet.

Tudod, hogy a háborúk történetében ez milyen kis piszlicsáré ügy? Ilyenekből most is folyik vagy egy tucat szerte a világon, csak ez van közel hozzánk.

[link]

2022. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Japán a világ túlsó oldalán volt, Ukrajna Oroszország szomszédja, ráadásul a legnépesebb régiók közelségében van. Az atomfegyver hatásai pedig nem állnak meg a határnál.
2022. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 meszike91 ***** válasza:
70%
Azzal olyan precedenst teremtenének ami tényleg alapvetően változtatná meg a világot.
2022. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A taktikai atombomba, mint fogalom megvan a válaszolóknak? Az oroszoknak van rengeteg kicsi atomtöltetük, amiket kis pusztításra tervezte taktikai célpontok ellen.A belőlr származó sugárzás teljesen lokális, nincs komoly hatása nagy távolságok esetén. Más dolog, hogy nem hiszem azt, hogy bevetnék őket. Hiába nem okoznának komoly radioaktív szennyezést óriási nemzetközi incidenst váltana ki és mélyebbre ásná Oroszország megítélését mint valaha.
2022. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Első, én régebben (március első heteiben) mindnekit ezzel nyugtattam, hogy a saját országa közvetlen közelébe biztosan nem dobna atomot. Azóta már meggondoltam a dolgot, mert láttam, hogy a katonák pl. beásták magukat Csernobilnál, meg vittek is onnan több szuvenír mintát...

Emellett most ez a Dvarnyikov vagy hogy hívják, akit kineveztek, direkt egy igazi hóhér. Már semmi nem számít.

Eddig örültem, hogy visszavonultak Kijevtől, de mostmár aggódom emiatt is.

Szerintem is van arra esély, hogy bevetnek valamilyen atomfegyvert, de azt is elintézik, hogy ne legyen kedveünk visszavágni.

pl putyin is elkezdte már szankcionálni a nyugatot a gázárral. puszta bosszú.

2022. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sugárzó tekintettel bambulna.
2022. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!