Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hát elkezdődött?

Hát elkezdődött?

Figyelt kérdés
Az Ukrán hadsereg nem fogja megadni magát, ami érthető. Nem jött be a blitzkrieg. Elkezdődik tehát a totális háború?

2022. ápr. 16. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Még nem. Folytatódik a különleges katonai hadművelet.
2022. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
már az első pár nap után elkezdődött. Az hogy most 50 nap után az oroszoknak is leesik, az a saját szegénységi bizonyítványuk...
2022. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az ukránokat nagyon kemény fából faragták. Mi magyarok kb. pudingos piskótatekercsek vagyunk hozzájuk képest, eztet magyarként mondom.
2022. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Láttam már jó pár ukrán videót, nem kis puhány pöcsök az biztos.
2022. ápr. 16. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

"Láttam már jó pár ukrán videót, nem kis puhány pöcsök az biztos."


Nagyon tehetséges színészeik vannak.

2022. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ott még a szinészek is harcolnak, na meg a sportolók, tanárok, bírók, sőt talán még a modellek is...
2022. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, úgy értem ukrán utcai verekedés/kivégzés stb. De ezeket még régen néztük a koliba.
2022. ápr. 16. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt, Magyarországon az öregek kivételével senki sem harcolna😄. Inkább húzna innen gyorsan.
2022. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem kezdődött el, de egyre nagyobb a kockázata. Két hete úgy tűnt talán meg tudnak majd állapodni, de most kőkeményen a harci kürtöket fújja mindkét oldal. Valami történt, de nem tudjuk mi.
2022. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Most attól függetlenül hogy igazad van, képzeld el hogy megtámadsz egy országot, és emiatt a fél világ ellened fordul, a háborúban pedig nem igazán érsz el sikereket. Valamit kapnod kell ezért kétségbeesetten folytatod a háborút. Én valahogy így képzelem ezt el.


Szerintem az oroszok nem fognak kivonulni anélkül hogy legalább valamennyi területet ne vennének el Ukrajnától. Az ukránok ezt nyilván nem akarják, de nem hiszem hogy az oroszok csak úgy kivonulnak és ezzel totális vereséget szenvednek.

2022. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!