Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lenézed azokat akik megadták...

Lenézed azokat akik megadták magukat Mariupolban?

Figyelt kérdés
volt most ez hogy az utolsó erők az acélgyárba húzódtak, aztán "több mint 142 ezer civilt kimenekítettek, csaknem 1500 ukrán katona feladta magát, és több mint 2000 tovább védi az Azovsztal acélipari gyárat" mit gondolsz azokról akik megadták magukat? mert én simán úgy vélekednék hogy jobb mint meghalni és nincs más ésszerű döntés pedig még hátrahagynivalóm sincs, egyszerűen már ez tűnt legépszerúbbnek egy nappal előtte is mikor mondták hogy akik megadják magukat hagyják elmenekülni. (nyilván szétalázták őket, de mindegy)
2022. ápr. 21. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

#10


Milyen érdekes, hogy ahova befészkelik magukat az ukrán katonák, ott bent rekednek a civilek.

Meg a menekültek is beszéltek már arról, hogy visszatartják a civileket az ukrán katonák élő pajzsnak.

2022. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Le. Az acélgyárban ugyanis nem civilek vannak, hanem NATO katonák, akik a gyár alatt lévő vegyifegyvergyárat ellenőrizték.

Elnézést, de ezeket az embereket én nem vagyok képes sajnálni.


[link]

2022. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le aki megadja magát. Ő az életet választja még ha keserves is lesz.
2022. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#12

Akkor ezért ment smúzolni az osztrák kancellár Ukrajnába.

2022. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le, mivel csak az az egy élete van.
2022. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem adnám meg magam inkább két orosz katonát magammal vinném a sírba!
2022. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!