Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A folyam átkelés napjainkban...

A folyam átkelés napjainkban is egy nehéz művelet ellenséges területre?

Figyelt kérdés

Igaz az hogy Kijevnel az Ivankiv folyon nem birtak már továbbmenni az orosz egységek nemtudtak kialakitani hídfőket a heves tűz alatt.

Akik bementek magaba kijevbe azok deszantosok voltak.


Most pedig a donyeck folyó vonala az amihez közelednek oroszok

Viszont ott ahol elertek ukránok felrobbantjak a hidakat.

Hidak nélkül piszkosul nehéz egy ipoly méretű folyón átkelni és megvetni a lábuk?



#Ukrajna #Hadvezetes
2022. máj. 5. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
A doneck folyó sekély, egyes részein gyalog is átkelsz
2022. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy természetes akadály, de a Dnyeperhez képest csak egy patakocska. Az Ivankivon más okból nem tudtak átkelni (túl szűk sávon, elégtelen erővel támadtak). Azért vannak a műszaki alakulatok, hogy felrobbantott hidak mellett is átkelést tudjanak biztosítani. Ha kellően széles sávban uralják a folyó egyik partját, akkor tűz alatt tartva a másikat megoldható.
2022. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a helyesírásoddal is gondok vannak, addig nincs miről beszélni.
2022. máj. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszok félnek Búvár Kundtól 🤣
2022. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3# hidd el írnék én szépen helyesen ha tudnék de ez olyan mintha a toloszekest kérned meg hogy járjon.

De néz utána mi a diszgráfia.

Sokan vagyunk már.

A diszlexia mikor olvasni nemtudsz rendesen

Dixkalkulia mikor számolási zavarod van

Diszgráfia meg hogy írni nemtudsz rendesen csak te tudod elolvasni.

De amúgy értelmi kepeseged jó olvasni számolni tudsz csak ezt nem bírod kiadni magadból legalábbis írásban nem.

De attól még fosulira is eljutottam úgy hogy érettségin csak szóban kértek a matekon kívül mindent.



Sokan piszkalnak érte a gyakorin de mit tudok csinálni.

2022. máj. 6. 19:34
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy a kérdésre visszaterve oroszok első próbálkozása nem sikerült a szevreckij donyeck folyon való athaladasra igaz hogy csak egy kicsi folyó de megállítja őket.

Én szlovjanszk térségében vártam de most szeverodonyecket akarják előbb az oroszok

Érdekes tény lesz ha végül ez lesz a határ.


Szevrodonyeck tudom az oroszoknak jó jobb oldalon van de előbb el akarják zárni nem frontálisan támadnak meg.

Ezért mindenképpen kell a folyoatkeles.

Viszont a nyugati technikával javított ukrán sereg preciz tüzérség ezt nehezen fogja hagyni

2022. máj. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!