Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Elégedett vagy az oroszok...

Elégedett vagy az oroszok Ukrajnában nyújtott katonai teljesítményével?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem vagyok elégedett. Az elején szépen indultak, de már több mint egy hónapja nem haladtak semmit és északról is kivonultak. Szomorú. Várom, hogy Május 9-én Putyin bejelentse, hogy megduplázza az Ukrajnában harcoló alakulatok számát, mert ez így nem mehet tovább. Nem tudom, mit gondolnak ezek az oroszok. :/

2022. máj. 6. 16:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok elégedett, de túl kicsi a haderejük ott. Jönnie kell a háború bejelentésének, jöhet 1 millió orosz katona, és megszórhatják Zelenszkijt is egy kis atommal, Ukrajna pedig még rosszabb bőrben lesz majd. A keleti megyéket el kell foglalni, és meg kell semmisíteni az ukrán náci terroristákat.
2022. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
54%
Én a szovjetelleneseket kivágnám Ausztriába, aztán ott rohadjanak meg.
2022. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
27%
Jobban örülnék ha már határosak lennénk és az ukrán bohócot taccsravágták volna, mindenki szépen visszatérne a rendes élethez a színház helyett...
2022. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%
#11: És ez miért lenne jó neked? Miért hagyod, hogy ennyire az érzelmeid befolyásoljanak? Az azért remélem megvan, hogy az Azov ezred tagjai kb 3-4 ezen voltak, de már közülük is csak töredéke van életben. Emiatt még nem kell megtámadni egy országot, lerombolni városokat és megölni civileket, akiknek nagy valószínűséggel semmi közük nincs ehhez az alakulathoz.
2022. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
31%
Miért? Mert sokkal jobb, mint hogy az érzelmes idióták egész európát és az életszínvonalt vágják taccsra, szembe menve a legelemibb gazdasági érdekekkel....
2022. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
35%
14, jelenleg az ukrán nácik gyilkolnak 20 éves orosz katonákat, százával orosz hadifoglyokat, égetik el őket élve (meg persze az ukrán lakosság), orosz és ukrán civileket poénból, csak hogy néhány évtizede véletlenül hozzájuk került orosz többségű területeket tartsanak terror alatt. Ez pedig bűncselekmény. Nem szeretem a gyilkolást, lopást, terrorizmust, mint az Izrael- és Azov-párti agyhalott ballibek.
2022. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
85%
#15: A háború úgy is véget érhet, hogy Oroszország befejezi a háborút. És akkor nem kell szankciókat sem hozni, nem halnak meg többen, a gazdaság is talpra áll és mindenki boldog lesz. Kicsit fordítva ülsz a lovon. Eszedbe sem jut azt okolni, aki a háborút indította, hanem inkább azokat utálod, akik a háborúra neked nem tetsző választ adtak. Ha nincs háború, nincsenek szankciók és nincs gazdasági érdeksérülés sem. A szankciók csak egy következmény, a fő probléma a háború elindítása.
2022. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%
Azzal lennék elégedett ha el sem kezdődött volna ez a háború, vagy a lehető leghamarabb lezárnák az aktív szakaszt. Elég nagyot fog szívni mindenki a közvetett gazdasági hatások miatt.
2022. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
78%
#16: És azok a 20 éves orosz katonák miért mentek oda? Mire számítottak, hogy majd meghívják őket ebédre és önként átadnak mindent? Nem tudom, hogy az ukrán hadsereg mikor ölt ukrán és orosz civileket poénból, az oroszok viszont megtették. Bár szerintem ők sem poénból, vagy legalábbis bízom benne.
2022. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
37%

17, ha most befejeznék a háborút az oroszok, akkor is lennének szankciók, mert az EU-politikusok csak bábok, és a saját országaik ellen vannak. Akkor is meg kéne büntetni az oroszokat. Ez nem nekik, hanem nekünk büntetés, de a politikusokat nem az eszükért tartják. Oroszország meg sem fogja érezni, de ez kicsit sem zavarja őket.

Az úgy kezdődött, hogy már 8 éve polgárháborút folytat a náci-szemita Ukrajna az orosz kisebbség ellen, ha valakinek nem tűnt volna fel. 30 éve pedig színorosz területeket kapott meg egy rossz szerződés miatt, amikor az oroszok épp gyengék voltak.

2022. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!