Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azok az országok amik fegyvere...

Azok az országok amik fegyverekkel tömik Ukrajnát nem félnek az Orosz megtorlástól?

Figyelt kérdés

Oroszország már tett olyan nyilatkozatot, hogy tulajdonképpen hadban állnak a NATO-val az állandó fegyver szállítmányok miatt. Az USA meg proxi háborút folytat Oroszország ellen.


Finn és Svéd ország meg lohol a NATO kötelékébe.


Nem félnek az országok vezetői, hogy Putyin megelégeli ezt az egészet és elindít pár atom töltetet?



2022. máj. 12. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
A legtöbbje messze van Oroszországtól, ha már őket megtorlás fenyegeti az már régen rossz, kb. Világháború sajnos.
2022. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

és ha kilő oroszország pár atomtöltetet? Az oroszország pusztulását jelentené nem gondolod?

Ki aza hülye aki ilyet tenne?

Még az oroszok se ennyir e hülyék(reméljük)

2022. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem félnek. Bármelyik NATO tagot támadás érné = III. Világháború = totális nukleáris háború 3-5 napon belül = az emberiség (és a fejlettebb élőlények 90-95%-ának) a kipusztulása.

Vietnamban, Koreában a ruszkik csinálták ezt fordítva (sőt még repcsiket is küldtek orosz pilótákkal), egyetlen puskalövést sem adott le a nyugat orosz területre mert senki sem akart III. Vh-t.

2022. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én Putyint mindig is okos embernek gondoltam.


Még Ukrajna megtámadása is egy jól megfontolt, halogatott döntés volt.


Igaz, hibás döntés volt, minden tekintetben, de 2014 óta a levegőben volt ez sajnos.


De most kicsit elgondolkoztatott, hogy Putyin 70 éves és találgatják, hogy beteg is. Szóval kb neki minden mindegy...


Tudom, Oroszország kb a halálos ítélete lenne egy esetleges atom csapás, devajon Putyin is józanul tisztába van ezzel?

2022. máj. 12. 16:07
 5/16 XX.XX ***** válasza:
72%

"Oroszország kb a halálos ítélete lenne egy esetleges atomcsapás"


egyáltalán nem biztos!


oroszország halálos itélete = világ halálos itéletével, ezt sokan elfelejtik

2022. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem félnek.

Miért félnének?

A világ legerősebb katonai szövetségéről van szó, konvencionális haderőt tekintve elnyomnák Oroszországot, mint egy csikket, ráadásul ők is nyakig fel vannak fegyverkezve nukleáris fegyverekkel.


Szóval Oroszország hiába keménykedik, valójában semmit nem tud tenni ez ellen.

Illetve egy dolgot tehet: beveti a nukleáris fegyvereit, és reménykedik, hogy ezzel beijeszti annyira a NATO-t, hogy feladják Ukrajna felfegyverzését és támogatását.

2022. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

Én inkább attól tartok hogy kinek fogják eladni a korrupt ukránok azokat a fegyvereket. Szerintem annak aki többet fizet érte.

Ha végetér a háború egy csomó terrorista fog rohangálni a legkorszerűbb amerikai és angol páncéltörő fegyverekket.

2022. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Isti22 ***** válasza:
62%
Azok az országok amik fegyverekkel nem tömik Ukrajnát, nem félnek a további orosz agressziótól?
2022. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Annak van félnivalója aki hisz az amcsiknak. Biztosan megéri zelenszkijnek az a sok ukrán élet és anyagi kár.
2022. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Salamon Bálint ***** válasza:
21%
Ha Oroszorszag olyan NATO tag ellen vet be atomfegyvert, amely tagallam amugy nem rendelkezik ilyen fegyverrel, akkor az USA, Franciaorszag, UK, Torokorszag, Olaszorszag es Nemetorszag elgondolkodik majd azon, hogy "oke, tamadas erte a NATO-t, de ha en most visszalovok atommal, akkor az ellencsapas mar engem is elpusztit."
2022. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!