Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A német tisztek koruk férfiide...

A német tisztek koruk férfiideáljai voltak?

Figyelt kérdés
A filmekben mindig úgy mutatják, hogy a német tisztek elegánsak, stílusosak voltak a kelet-európai átlagos férfiakhoz képest magas termettel, mindig simára borotvált arccal, ápolt megjelenéssel. A műveltségi szintjük is meghaladta a szovjetekét, szervezettségük és célratörésük is bámulatos volt, nem hiába értek el jelentős katonai sikereket a háború elején. Igazából Hitler fanatizmusa vitte őket a pusztulásba, magát a német harci szellemet, haditechnikai fejlettséget szerintem nem kell negatív színben feltüntetni.

2022. máj. 30. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
a Hugo Boss egyenruha sokat tesz hozzá ehhez a képhez
2022. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is direkt mindig olyan hajat vagatok mint ők
2022. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a saját koruké.
2022. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Most is példaképek minden valódi férfi számára.
2022. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Manapsag is megvan az etikett a hadseregben hogy nyilvános eseményeken hogy kell kinéznie egy katonának. Nem mellesleg Hugo Boss sokat tett azért hogy ilyen benyomást keltsenek az egyenruhában
2022. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

A filmekben mindig túlzó képeket mutatnak (a dokumentumfilmekben is!). A német emberek többsége nem szőke kék szemű - menj ki és győződj meg róla a saját szemeddel.

Tiszt = értelmes (tiszt csak megfelelő képesítéssel lehetsz), katonaként többnyire megfelelő fizikumú, s nem is kerestek olyan rosszul. Az öltözködés csak rádob. A nyugati ízlésnek nyilvánvalóan jobban tetszett mint az orosz tiszt amelyik jött a hordájával fosztogatni, erőszakolni. Mondjuk a művelt, Hugo Boss egyenruhás német tisztek ugyanezt csinálták Oroszországban...

2022. máj. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%

"A német emberek többsége nem szőke kék szemű - menj ki és győződj meg róla a saját szemeddel."


Akkor a német emberek többsége fekete hajú, barna szemű, kreol bőrű, bajszos muszlim. :))

2022. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is mindig tetszett az eleganciájuk és láttam a kontrasztot a mostani sztárokhoz képest, akik sokszor ilyen össze-vissza hajjal, sok tetoválással, piercing-gel jelennek meg. Az utóbbi időben meg a médiában is mintha cél lett volna, hogy a fehér férfiakat háttérbe szorítsák.
2022. máj. 31. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!