Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A lúdtalp tényleg kizáró ok a...

A lúdtalp tényleg kizáró ok a Honvédségnél?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy régen aki lúdtalpas volt azt sorkatonának sem sorozták be.

Én pl lúdtalpat vagyok, de soha semmi hátrányom nem származott ebből az életben, ugyan úgy sportolok meg csinálok mindent.



2022. jún. 1. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Hülyeség,erre találták ki a lúdtalp elleni betétet.
2022. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Azért a Honvédség és a sorkatonaság nagyon nem egyező fogalmak. Csatlakozhatsz a Magyar Honvédséghez lúdtalppal is, a sorkatonaságnál meg akkor fogjuk tudni, mi a kizáró ok, ha be lesz vezetve.
2022. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagy fokú bokasüllyedés kizáró ok, de ugyebár az már a mozgásban is korlátoz. A sima lúdtalp meg nem.

A sorozás az más tészta, ott kaphattál alacsonyabb minősítést (B-D), de elvittek. Csak nem annyiból állt a szolgálat hogy néha őrséget adtál a többi idő hawaii-ozás a körletben hanem egész nap szívhattál a konyhán, vagy a karbantartó műhelyben.

2022. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!