Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az Aster jó lenne nekünk?

Az Aster jó lenne nekünk?

Figyelt kérdés
A franciáknak ugye van az Aster rakétacsalád . Ezek légvédelmi rakéták. Ez jó lenne Magyarországnak? Ha jól tudom van szárazföldi része is

2022. jún. 14. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most így elképzeltem, hogy a hadügyminiszter gyakorin néz utána a témának.
2022. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Aktív radarvezérléses... a NASAMS szerintem hatékonyabb közepes távolságon. Nincs túl sok értelme ugyanarra a funkcióra több különböző rendszert üzemben tartani egy 93 ezer km2-es légterű országban.
2022. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén Szalay-Bobrovniczky Kristóf esetében meg se lepődnék rajta...


Arra jó hogy ballisztikus/cirkálórakéták ellen is védelmet nyújtson, szóval mindenképp előrelépés lenne. El tudja látni azokat a feladatokat amiket a Kub vagy a NASAMS nem tud, mint valódi hosszútávú rendszer szerintem jól kiegészítené az olcsóbb NASAMS rendszert.


Mondjuk az ilyen célra létező alternatíváihoz képest nem sok előnye van, akkor már talán egy Patriot vagy Vaskupola hahtékonyabb, érettebb rendszer.

2022. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!