Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katonaságnál...

Szerződéses katonaságnál milyen kérdések lehetnek a műveltségin? Miből tudnék készülni rá, mert a fizikai menni fog úgy érzem, . ÉS mennyi idő után tudnék átmenni rendőrnek, és egyáltalán van-e rá lehetőségem szerződéses katonaként.

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Csak a fizikaira készülj.Ha a többin nem mész át jobb is,ha nem kerülsz be.
2010. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

HEHE. Ez aranyos volt..

De evvel nem sokra mentem azt hiszem.

2010. szept. 20. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Mi sem mennénk veled sokra, aki azt írja "műveltségin"

Egy katona

2010. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mivel senki nem mondta hogy a fizikai felmérés mellett milyen egyéb felmérések lesznek, így gondoltam hasonlóan mint a rendőrségnél, lesz műveltségi kérdés is!(szakma iráyú műveltségi és történelem)

Katona..!!:D

De azért köszi....

2010. szept. 21. 12:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így akarsz neki állni az alkalmasságinak???Nem műveltségi lesz hanem pszichológia teszt meg elbeszélgetés.De arra sajna nem tudsz gyúrni.IQ teszt, személyiség teszt.Sokan kihullottak...
2010. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Erre voltam kíváncsi. Köszönöm...
2010. szept. 21. 22:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na de viccen kívül.Szerintem ha egy normális épp elméjű ember vagy simán sikerülni fog.A személyiség tesztnél a normális ember érzi hogy mi a jó válasz.Pl.: ha ideges vagy szoktál törni zúzni? Szerintem egyértelmű mi a válasz.Ehhez hasonló kérdések vannak benne.Az IQ tesztet meg szerintem nem kell bemutatni.Utána van még egy gép azt hiszem 6*4-es kis kockák egy négyzeten, amiken H betűk villannak fel.Utána neked meg kell nyomni azokat a négyzeteket amik fel villantak.A végén pedig elbeszélget veled egy pszichológus.
2010. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Érettségid van?

-Ne is álmodj a rendőri kötelékről, ha nincs.

2010. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ!

Másodszor, igen van érettségim, alapfokú C nyelvvizsgám, B és C kategoriás jogosítványom, valamint szállítmányozási ügyintéző szakmám.

Gyors önéletrajz:D:D

2010. szept. 23. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: tegnap 22:26


Előtted kérdező vagyok.


Ilyen képzettséggel nincs miért paráznod, - ne agyalj azon, hogy milyen kérdések lesznek!

Sok sikert!

2010. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!