Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Amerika, Nagy-Britannia, hogy...

Amerika, Nagy-Britannia, hogy érti azt, hogy addig kell folytatni a háborút, amíg Oroszország vereséget nem szenved? Az oroszok elveszítik a háborújukat/különleges hadműveletet?

Figyelt kérdés
Mi számítana számukra győzelemnek, Oroszország vereségének?

2022. jún. 18. 17:50
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
89%

Kürasszírnak még csak annyit üzenek, hogy ha felteszem, hogy nem érdekből csinálja, akkor meg ne csodálkozzon, hogy ha propagandából tájékozódik, akkor propaganda lesz a véleménye.


Visszavenni az arcból, benézni a dolgok mögé, megválogatni a forrásait rendesen, és akkor nem fog totál baromságokat írni. Ráadásul azzal a nagymellényes stílussal, hogy ő milyen okos.


Miközben ő van a legjobban félrevezetve.

2022. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 kretens ***** válasza:
Kürasszir..nem azzal van a gond amit jelenleg hivatalosan elfogadott adatokkal próbálsz bizonyitani mert nem vitatom el tőled azt a jogot hogy nem rossz szándékból teszed hanem inkább azzal hogy ezeket az adatokat maga a valóság cáfolta meg több esetben is.Bár nem ehhez a kérdéskörhöz tartozik de mint érdekességként leirom hogy például én a válaasztás napján az m1-en követtem végig az eseményeket és többször bemondták a választásra jogosultak számát.Ez 7700000-fő.Namost ugye miért is irom ezt.Hajlamosak vagyunk felejteni és ez minden hirre adatra igaz.Elsiklunk vagy mert mivel valahogy nem vesszünk észre aprónak tűnő változásokat igy nem veszünk észre igen csak komoly kérdéseket felvető tényeket.Ez minden megtörtént tényként közölt hirre igaz.Az igazság mindig a sorok között van.Ne de ami a lényeg.Bárki keressen rá a 2018-as választásra jogosultak számára.Segitek.8214000 fő.Az én kérdésem csak annyi hogy HOVÁ TŰNT FÉL MILLIÓ EMBER?
2022. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 kürasszír ***** válasza:

# 46


Te azt állítottad, hogy a tonkini incidensben észak-vietnami tengeralattjárók szerepeltek, pedig olyanjai nem is voltak Észak-Vietnamnak. IDÉZLEK: "Tonkini öböl..az USA saját hajóját torpedózta meg mert a vicces az egészben az hogy Észak-Vietnámnak nem is voltak tengeralattjárói...."


Holott szó sem volt ott tengeralattjárókról, csak torpedónaszádokról, amelyekből bőven volt az észak-vietnami flottában.


# 50 linkelte a tonkini incidensről: [link]


"On August 2, 1964, the American destroyer Maddox, on patrol off the coast of the Democratic Republic of Vietnam, was attacked by several North Vietnamese torpedo boats."


A linkelt oldalon a "torpedo boat" - torpedónaszád kifejezés szerepel, ami ugye egy felszíni kishadihajó, nem pedig a "submarine" - tengeralattjáró az észak-vietnami egységek vonatkozásában.

2022. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 kürasszír ***** válasza:

# 50


EZT ÍROD: "Azt azért bírom az ilyen propagandista neokon véglényekben, hogy a millió és egy felhozott aljasságra semmit nem reagál, csak abba az egy-két dologba kapaszkodik bele, amit pontatlanul írtál"


Tudod, az USA emberiség elleni bűntettekben nem versenyezhet sem az oroszokkal, sem a kínaiakkal, de még talán a németekkel sem, mert a ruszkik és a kínaiak nagyságrendekkel több embert gyilkoltak le a 20. században, mint az amerikaiak.


Pedig próbálkozott az USA is erősen a tömeggyilkosságokkal, de az oroszok és a kínaiak utcahosszal előzték őket.

2022. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Tudom, most ezek a hivatalos ellenségek a birodalom számára, szóval most őket kell ütni.


Anno meg az afgánok voltak, meg az irakiak. Hollywood multiplexei is mindig szinkronban tolják a narratívát, tudom.


Nyilván, hogy a világ lakosságának negyede amerikai szankcióktól szenved, az oké.

Irak. Afganisztán.

[link]

13 millió éhezik Jemenben a blokád miatt a szaúdiak miatt, akiket támogat az usa.

Persze a hírek nem mondják be, szóval bocsi.


[link]


Utálok belemenni a számháborúba, mert akkor sikerült beleterelned a beszélgetés menetét egy olyan mederbe, ahol én az egyik, te a másik számait mondogatod, én viszont


NEM ÁLLOK EGYIK SAROKBAN SEM.


ELLENTÉTBEN VELED,


aki viszont nem győzi folyamatosan védeni a birodalmat.


EZ PEDIG LE IS BUKTAT TÉGED!


Szerintem csak annyi volna a lényeg, hogy ne akard itt előadni nekünk a mundér becsületét védő játékot, mert bárki, akinek egy kis esze van, tisztában van vele, hogy nincs igazad.


Nincsenek jók és rosszak.


A neoliberalizmus gyilkol, öl, nyomorba dönt, és az a számtalan rezsimváltás, háború, amit rákényszerítettek a világra, százmilliók életét tette tönkre, vagy tette kiszolgáltatottá.


Líbiát porig rombolták, most meg a nyugati országok hagyják belefulladni az embereket a tengerbe.


A war on drugs igazából war on poor, and minorities, annak is volt pár áldozata, néhány tönkretett élet, meg pár meggazdagodott drogbáró.


Az is jót tett az emberi jogoknak.


Meg az a sok fegyver, amit az antidemokratikus rezsimek majd’ nyolcvan százaléka kap a military industrial complextől.


Persze biztos szebb lenne az élet a te fejeddel gondolkodni, ahol vannak az aranyos amcsik, akik jót akarnak, meg van a csúnya gonosz többiek.


Csak sajnos én nem vagyok hülye.


Szép estét.

2022. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként Chomskytól megkérdeztem ma e-mailben, hogy melyik forrást tartja a leghitelesebbnek a Tonkini sztoriról.



Ezt válaszolta, azért neki elhiszem.

“The account in Wikedia ( [link] is accurate”

2022. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
2022. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Kürasszirnak, bár úgy látom a hozzászólásai idejéből, hogy délutános műszakba nyomja…


Nem szeretem ezt az eufemizmust, hogy nyugati szövetségi rendszer, mert ez egy velejéig korrupt, az amerikai fegyveripar és az usa geopolitikai érdekeit ránk kényszerítő, az egyoldalúan indított és nemzetközi jog ellenes háborúkba minket is belerángató szövetség, ami lerombolt országokat, és nem vállalja a felelősséget azok áldozataiért, fokozva ezzel a terrorveszélyt minden országban, aki célkeresztjébe kerülhet az onnan menekülők haragja miatt, közben destabilizálja Európát.

Az oroszokkal való háború miatt az energiaellátásunk került veszélybe.

A szankciók miatt az élelmiszerellátás és a műtrágyánk.

Csak a military industrial complex nyer ezzel az egésszel, mi nem.

Közben agyatlanul menetelünk bele egy nukleáris konfliktusba.


Ráadásul a kovid kezdetén, amikor megroggyant a tőzsde, napi egytrillió dollárt döntöttek a tőzsdére, amiből részvény visszavásárlás ment, tőzsdei infláció (“szárnyal a tőzsde”), aztán az utóbbi másfél évben ment a bevásárlás az alapkezelők részéről a válságálló lakáspiacon, most meg szépen ( [link] harcot hirdetnek a munkavállalók ellen, mert a fed szerint túl jó a munkavállalók alkupozíciója. Csak hát közben el van adósodva mindenki, mert ellentétben a sugallt képpel, nem a munkavállalók nagyszerű helyzete hajtja az inflációt, hanem az árfelhajtás a monopóliumok részéről, meg az ellátási láncok problémái, az amerikai szankciók az oroszok ellen, lásd az orosz olaj, műtrágya, a gabona, plusz a háború a világ két legnagyobb exportőre közt.


Tehát most megy az alapkamat emelés, ezzel pedig szépen bedöntik a gazdaságot, kiszárítják a keresletet, rommá drágítják a cégek hitelét, az emberek hitelét, munkanélküliséget generálnak, még nyomorúságosabb munkakörülményeket, mert a bérek növekedése már eddig se érte el a munkavállalók életének költség emelkedését, ezután meg aztán méginkább nem fogja, mert az infláció a kínálati oldalon a megoldatlan problémák miatt tovább megy fel, míg a bérek lepréselődnek.

Ebbe most sok millió ember fog meghalni, és ezt tudatosan, aljas és gonosz módon kitervelve viszik végig, aminek mind megisszuk a levét.

Minden lecsurranó, cseppenő, áttetsző, fehéres ragacsos csodájával együtt.

És közben a tévében meg belehazudnak a szemünkbe.

2022. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!