Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A kígyó szigetett oroszok...

A kígyó szigetett oroszok most legvedelmi erode teszik hogy pótolni tudják a Moszkva cirkálót?

Figyelt kérdés

Orosz médiában olvastam hogy a kígyó sziget elsolyeszthetetlen legvedelmi erode alakítjak mert ebben a szektorban a Moszkva nélkül nincs nagy hatotavolsagu legvedelemmel bíró hajo .


Boszporusz meg le van zárva.


És erre találták ki mint harcteri roktonzes hogy a kígyó sziget fogja pótolni a Moszkvat



Amúgy szerintem a kígyó szigeteki csatak technikai oldalon a leg érdekesebbek mit gondoltok?



2022. jún. 23. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2022. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne gugli fordító nélkül?
2022. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ukránok a közeljövőben könnyen visszatudják majd foglalni mert megérkeztek hozzájuk az angol és dán hajó süllyesztő rakéták. Ukrán határtól pedig motorcsonakkal elérhető a sziget
2022. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eddig is voltak ugyan olyan jó rakétáik.

A neptoon egy 2015 os rendszer amit a Moszkva is érzet.


Fekete tengeri flotta erős hiába tud raketazni beljebb mennek vagy szonozak a tüzet


Már állítólag 2 szer próbálkoztak ukránok motorcsonakokkal és helikopterekkel véres bukás lett

Persze a keleti frontjukhoz képest pár száz katona csep a tengerben.

2022. jún. 23. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja pótolni mivel az egyik egy fix sziget, a másik meg egy mobil egység volt. Stratégiailag fontos helyen van, de a szimbolikus értéke sokkal nagyobb ezért megy érte az izmozás. Ha az ukránok visszaveszik az jelentős hatást tud gyakorolni a morálra ezért támadják (ld. a védőkről még bélyeget is kiadtak).
2022. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elismerem ukrán oldalon zajló pr haboruhoz tényleg hasznos lenne .


De szerintem harcászati oldalon is fontos nem véletlen telepít oda nagy értékű legvedelmet

Amúgy nem sok esélyt látok meg ha vissza is szereznek a fekete tengeri flottaval szemben hogy tartod meg?


Utánpótlást esélytelen lenne odavinni ukrán részről

2022. jún. 23. 21:33
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy most olvastam usa új fegyverszalitmanya 4 hmls rendszert küld plusz kezifegyvereket aknavetoket stb


És 18 db folyami tengeri jarorhajot !! Vajon minek xd

Tuti kígyó szigetre készülnek velük.

2022. jún. 24. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!