Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha mi is belekeverednénk az...

Ha mi is belekeverednénk az ukrán orosz háborúba mert Putyin elborulna és betámadná ezt a régiót is, azonnal beindulnak a sorozások is, lévén hivatalos hadseregünk nagyjából nincs?

Figyelt kérdés
Azt sejtem hogy a sok vénember viszont tapsolna hogy végre mehetnek a fiatalok harcolni, úgyis csak videójátékoztak eddig....
2022. júl. 7. 06:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem működne. A mai fiatal generáció nem vonulna be, mert nem akar. Mit tennél? Szankcionálnál pár millió adőfizetőt?
2022. júl. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Így van ahogy a kettes írja, béke időben meg pucoljanak csak krumplit! Megtanukják majd mi az az igazi férfi munka!
2022. júl. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Isti22 ***** válasza:
89%
Ebben a tempóban mire Putyin ideér, már meghaltam végelgyengülésben, úgyhogy nem aggódom.
2022. júl. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy idióta akar mások konfliktusába csatlakozni
2022. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Putler nem simán a régiót támadná be hanem a NATO-t. Annak meg atomháború a vége, mire a behívód megkapod már lezajlott a story ha nem égtél el a villanásban akkor mehetsz konzervet keresgélni a romok közé a nukleáris télben.
2022. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ránéztél már a térképen Magyarországra és Ukrajnára? Magyarország kisebb, mint sok ukrán megye, amiken a háború első napjaiban átszáguldottak az oroszok napok alatt. Ha csak szó szerint az országban zajlanának a harcok, akkor itt mivel nálunk nincsenek távolságok (akármilyen nagynak érzik az ehhez a pici országhoz szokott emberek az 50 vagy 200 km-t), ezért nem igazán tartana sokáig a háború.
2022. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Mi az hogy hivatalos hadseregünk nincs? A hadseregünk csak erősödni fog, el kezdtünk tankokat is gyártani. Védekezésre tökéletes. És már a NATO is harcolna Magyarországon.
2022. aug. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
NATO tagok vagyunk, tehát ha egy NATO országot támadnak meg azt a NATOnak kell megvédenie, Ukrajna nem NATO tag nekik muszáj besorozni az ottani embereket de nálunk nem ez a helyzet, plussz ahogy az első is írta legtöbb fiatal nem menne harcolni egy ilyen országért köztük én se.
2022. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Elég szomorú hogy sokan nem harcolnának a 𝙨𝙖𝙟á𝙩 𝙝𝙖𝙯á𝙟𝙪𝙠é𝙧𝙩. Magyarország nem a legjobb hely, de akkor is a magyar hazája amit meg kell védeni minden áron. Sok baj van az emberekkel.
2022. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg ott van baj h a 21. Században bárki is harcolni akar, utolsó válaszoló ha az Orosz hadsereg megtagadta volna az értelmetlen támadást amivel tönkre vágták a gazdaságukat évekre akkor most mindenki boldogan élhetne, Magyarországról meg annyit h majd akkor fogom védeni ezt az országot ha a politikusok elsőként mennek majd a frontvonalra utánuk a gazdag cég vezetők stb és majd utánuk mennék én, mert az szépen néz ki h ezek a férgek szépen kiküldik a lakosságot amíg ők bujkálnak meg elmenekülnek csak azért mert megtehetik vagy ezt nem tartod aljasságnak kedves utolsó :) ? Szerintem inkább ez a szomorú dolog nem az hogy a normális magyar embernek van annyi esze h nem akarja feláldozni magát a sok mocsok ember miatt aki nem érdemli meg, hogy védjék a seggét.
2022. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!