Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mezőkövesd , Zsóri felett...

Mezőkövesd , Zsóri felett hogyan repülnek vadászrepülők és miért? Honnan jönnek?

Figyelt kérdés
Szoktam hallani őket.

2022. júl. 15. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan a svéd légierő gyakorlatozik állandóan Magyarország légterében!


Egy kicsivel komolyabban:

Kizárásos alapon a Kecskeméti légibázisról szállnak fel kiképzési repülésekre a magyar hajózók.

2022. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nemviccelek, vadászgépek,,vagy hüjevagyok lehet,,nemtom nevüket,, de nagyogyors repülők járnak!


És nem teheszálítók,, a személyszállító , meg magasabban megy!


A Grippenek Kecskeméten,, de itt akkor mi repked?


Nem a kis semmi játék drón a szomsezégyerektől az biztos!

2022. júl. 15. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarország légtere éppen csak hogy elég arra, hogy egyáltalán gépet lehessen emelni, - "rá sem kell lépnie a gázra" egy vadászgép pilótának ahhoz, hogy a perc töredéke alatt egy szomszédos ország légterében találja magát!
2022. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ott járhatnak olyan gépek ugye? Mindig van gyakorlat, vagy próba, szerelés , karbantartás utánn própa,teszt ugye az lehet?
2022. júl. 15. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Többnyire sima kiképzés. Ritkán emelnek élesben gépet, - az is hanyag idióták miatt van, akik kis repülőkkel kutyulnak és elfelejtenek bejelentkezni (akármiért is). Speciel, bevasalnám rajtuk a gépemelés költségeit és jogilag is meghurcolnám őket a repülés alapvető szabályainak figyelmen kívül hagyásának okán. De ez én vagyok...
2022. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy mi?
2022. júl. 15. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak szabályok a repülésben, amelyeket be kell tartani. Például ha be akarsz repülni egy körzetbe, akkor illik rádión bejelentkezni és tudatni a szándékodat, pozíciódat. Sok gyökér tojik erre, de a terrorizmus elleni küzdelem és a dohány nagyüzemi csempészése miatt kicsi szutyok gépekre is emelnek időközönként...
2022. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!