Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miből áll a határvadászok...

Miből áll a határvadászok orvosi vizsgálata?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy olyan írjon, aki vagy maga átesett ilyenen, vagy elsőkézből ismeri, hogy mik azok az eü követelmények, aminek meg kell felelni, illetve hogyan zajlik és miből áll az orvosi vizsgálat.

2022. júl. 22. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Semmiből, ha nem vagy féllábú vagy félkezű rányomják hogy alkalmas vagy, mert most ez a sláger és minden jelentkezőt át kell engedni.
2022. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Saját vagy ismerősi tapasztalat?
2022. júl. 22. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Megmérik a vérnyomásod.
2022. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

"Saját vagy ismerősi tapasztalat?"


Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy sose voltál katona?

2022. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kíváncsi senkinek a lelki nyomorára és szövegértési fogyatékosságára. Saját tapasztalatú vagy elsőkézből jövő válaszokat kértem. Mit nem sikerült megérteni?
2022. júl. 22. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Halled-e öcsi! Tagja vagy egy szégyengenerációnak aki a katonai szolgálatát nem töltötte le. És neked áll feljebb?
2022. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szövegértési nehézségekkel küszködő fogyatékos emberek hebrákolnak, hogy nekem áll feljebb azért, mert a kérdésemre szeretnék egy választ kapni, amit nekik nem sikerült összehozni? Itt mindenki hülye?
2022. júl. 22. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából ugyanazoknak az egészségügyi kritériumoknak kell megfelelniük - korosztályhoz igazodóan, - mint egy közrendőrnek.

Mivel gyors reagálású erőszakszervezetről van szó, állóképesség, fizikum, pszichés alkalmasság alapnak kell, hogy legyen. A környezetről információkat gyűjtő érzékszerveknek sem nagyon lehet károsodásuk és gyagyásak sem lehetnek, - mert jogszabályokat követve kell elvégezniük majd a napi szintű feladatokat. A hatósági jogkörrel felruházottság egy felelősség is egyben, - amiért katonai ügyészség vonja felelősségre azt, aki visszaél vele. A katonai ügyészség pedig - minimum - másfélszer, kétszer annyit mér egy olyan cselekményre, ami szabályba ütköző, mint egy polgári bíróság! Vélhetően elvárás a korosztályhoz igazodóan jó fizikum, - amit Cooper-teszten szoktak lemérni. Gondolom az is alap, hogy erkölcsileg feddhetetlennek kell lennie annak az embernek, aki ide szeretne felvételt nyerni. -Mégiscsak éles lőfegyver az egyik munkaeszköz...

2022. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!