Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha az oroszok termonukleáris...

Ha az oroszok termonukleáris hidrogén bombákat robbantanak fel az USA nyugati illetve keleti partján akkor a szökőár megsemmisítené az amerikai flottát és a partmenti városokat, lenne értelme reagálni az USA részéről?

Figyelt kérdés

#orosz #bomba #amerikai #szőkőár
2022. aug. 1. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Először is oda kellene jutni, vagy a bombákat juttatni észrevétlenül. Ez, ha ruszkik nem rendelkeznek valami földönkívüli, UFO technikával kivitelezhetetlen.
2022. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Az atomtengeralattjáróik világszerte tudnának reagálni erre az orosz akcióra.


Azt hiszitek, hogy az oroszok golyóálló szuperkatonák, csúcstechnológiás technológiával?🤣🤣

2022. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
#1 Tengeralatjáró, távvezérelt torpedó stb. Megvannak a lehetőségek, nem nagy ördöngősség az
2022. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

2: azt hiszik, tényleg, hogy az oroszok bármikor elsöpörhetik az egész NATO-t Amerikával együtt úgy, hogy nekik a hajuk szála sem görbül


Ide vezet, ha valaki csak orosz propagandaforrásokat fogyaszt.

2022. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

#4

Amúgy sokan identitászavaros kamasz. Tudom, mert én is ilyen voltam, de én kinőttem, mások viszont nem.

2022. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Biztos reagálnának.
2022. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor győzni fog!
2022. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

"akkor a szökőár megsemmisítené az amerikai flottát"


Az a fő különbség az amerikai és az orosz flotta között, hogy az amerikai flotta nagyobb része folyamatosan úton van míg az orosz flotta a kikötőben rohad :D

Sajos így nem tudnád megsemmisíteni az amerikai flottát.


"partmenti városokat"

Hát ahhoz nagyon nagyon sok termonukleáris fegyvert kellene felrobbantani, hogy ez megtörténjen. Annyi szerintem még az oroszoknak sincs - mármint, hogy szökőárral elmosság a partvidéket. A városok közvetlen bombázása az nyilván megoldható kevesebbel is.


Ha Alaszkát nem számoljuk akkor közek 5000km partvidéket kellene lecunamizni. Nyilván menne az oroszoknak... :D


Ezeknek a kérdéseknek amúgy mi értelme van?

2022. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Plusz Ázsiában is van egy rakás támaszpontjuk, Pearl Harbor is elég mesze van a kontinenstől, nem beszélve az Indiai Óceánon és az Arab-félsziget körül járőröző flottákról.
2022. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ruszkik felrobbantanának akár csak egy db atombombát az USA-ban arra nem a Navy válaszolna, hanem visszalőnének pár nukleáris töltetet. S igen fognak reagálni - az elrettentés doktrínája pont az, hogy "lehet beledöglök az első csapásodba, de te is velem együtt pusztulsz". Így meggondolja az első csapást mérő van-e értelme, mert a válaszcsapás őt is elpusztítja.

Az amerikai csapásmérő erők nem a kikötőkben állnak raktárban, s nem is a partmenti városokban vannak, hanem a tengeren cirkáló tengeralattjárókon, a szárazföldön telepített silókban, stratégiai bombázók közelében mindenfelé szétszórva. Nincs egy pontra összekoncentrálva, pont azért hogy ha be is jön egy első csapás akkor is maradjon elég egy pusztító ellencsapásra.

2022. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!