Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit kell tudni az orosz ukrán...

Mit kell tudni az orosz ukrán háborúról?

Figyelt kérdés
Az elejét értem, putin bejelentette hogy nincs ukrán nemzet és elismert 2 szakadar területet, majd el is foglalta azt. Azóta mi történt, milyen fontos dolgok? Csata és más szempontból, hallottam, hogy volt szankció, más országok is beleszoltak, csak nem áll össze.

2022. aug. 3. 10:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Viszont az irani fegyvervasarlast nem értem, USA és Irán ellenségek, miért pont tőlük akarnak?

2022. aug. 3. 18:28
 22/30 A kérdező kommentje:
A 17.valaszolot nem értem miért kellett lepontozni, az egyik legértelmesebb válasz volt és nagyon hasznos, de a többieknek is köszönöm
2022. aug. 3. 18:29
 23/30 anonim ***** válasza:
90%

"Viszont az irani fegyvervasarlast nem értem, USA és Irán ellenségek, miért pont tőlük akarnak?"


Pont azért. Oroszországnak elfogytak a drónjai, és a szankciók miatt nem kap technikát ahhoz, hogy újakat gyártson, vagy nyugatiakat vegyen. Ezért marad neki pl Irán, aki nyíltan ellenséges a nyugattal, így neki belefér Oroszországgal üzletelni.

2022. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Jaa, tehát akkor nem az USA vesz fegyvert hanem az orosz irantol? Kicsit felreertettem
2022. aug. 3. 21:11
 25/30 anonim ***** válasza:
Így van.
2022. aug. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Nőként szeretnélek megkérni, hogy ne használd magyarázatként az ostobaságodra, hogy lány vagy. Nem azért nem tudod, merre van az előre, mert lány vagy, hanem mert segghülye vagy. Nem minden lány/nő az. Köszi.
2022. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem azt nem tudtam, hogy az előre merre van. Lehet oltogatni, de te se vagy okosabb. Köszi
2022. aug. 4. 19:29
 28/30 anonim ***** válasza:
#26, értem, mit akartál mondani, de a tájékozatlanságot ne nevezd ostobaságnak.
2022. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#26


Szerintem nem kéne leszólni valakit csak azért mert tájékozatlan egy adott témában. Legalább volt benne annyi tudásvágy, hogy kiírjon egy kérdést és megpróbáljon több ismeretet összegyűjteni. Nem is személyeskedett, bunkó sem volt, így egyáltalán nem értem miért kell őt bántani és ostobának nevezni. Ezek után remélem, te nagy szakértője vagy az orosz-ukrán háború eseményeinek, mert az elég röhejes lenne, ha te se tudnál ezek után szinte semmit a dolgokról.

2022. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Jeffrey Spender ***** válasza:
Kürasszír, Nyugat-Ukrajna alatt mit kell érteni ? A Galícia - Lodoméria - Volhínia tájegység, vagy még Kijev környéke is ?
2023. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!