Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A 100 e eszak koreai "önkentes...

A 100 e eszak koreai "önkentes" katonaval tenyleg csak ijesztgetik az ukránok vagy tényleg megjelenhet a kndk hadserege europaban?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 23:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%
Észak-koreának jelenleg nincsen.hadserege, mivel az ország a koronavírus az éhínség és az erre telepedő egyéb járványokban, gazdasági kilátástalanságban szenved. Óriási a humanitárius katasztrófa. A katonák arra kellenek, hogy legyen ki elássa a hullákat, szállítsa a segélycsomagokat, stb... nem hiszem, hogy most lenne kapacitás bármire, még ellenszolgáltatás fejében sem.
2022. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg ajánlotta a pufika, akkor biztos tudna küldeni, mert ő őrült.Úgy tudom, a hadseregére tán költ sokat-magukhoz képest-ezért IS éhezik a nép.Persze nem csak ezért, dehát nem telne rá máshogy.Azért 100ezer fő még akkor is veszélyes, ha csak golyófogónak jók.
2022. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

oroszok allitolag élelmiszert es olajat tudnak adni.és nekik pont ez kell.

a népesseg szerintem sose erdekelte öket. 22milliobol ki tud alittani 100 e ellátásuk úgyis oroszok dolga lenne 10 e km es tavolsag miatt.


szerintem a kerdes a harci moral ? korean kivul is fanatikusok?

2022. aug. 7. 23:44
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

#3 Én nem tudom.Azért biztos kicsit átrendezi az ember agyát ha Észak-Koreában éli le az életét.El tudom képzelni emiatt, hogy a túlélésért a nép is hasonlónak kell legyen a vezetőjükhöz.

Érted, ez a Kim ilyeneket BETILT, hogy halál, nevetés, szüpetésnap ünneplése.Szerinted?:D

2022. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

egy erdekes de messze nem leminősitendő orszag . az uj ballisztikus rakétalyuk a világ egyik legerősebb raketalya lett 3 t terhet tud 12 e km re lőnni , erre csak 3 orszag volt képes eddig.


a vh idelyi japan és a komcsi ideologia összegyurva egy kommunista kiralysagba.

2022. aug. 7. 23:58
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

" az uj ballisztikus rakétalyuk"


A rakétalyuk az az amikor a gyorsan elhaladó rakéta mögött vákuum keletkezik? :D


Az észak-koreaiak Koreán belül sem fanatikusok, aki tud lelép valahogy a csába a többi meg próbálja túlélni. Nem a pufi vetette fel, hogy küldene katonákat, hanem az orosz Bayer Zsóti a TVben, egy állami propagandista.


Amúgy szerinted mit kezdenének az oroszok 100 000 olyan észak koreai katonával akikkel még kommunikálni sem tudnak? Nem tudom neked feltűnt-e, de itt már nem lovas huszárok kardoznak a harcmezőn, ide már a létszám nem elég...


Ez megint csak riogatás, médianyomásgyakorlás semmi több.


"az uj ballisztikus rakétalyuk a világ egyik legerősebb raketalya lett 3 t terhet tud 12 e km re lőnni , erre csak 3 orszag volt képes eddig"


Az oroszoknál is hadrendbe állt már háromszor a Wunderwaffe és kétszer a Galaktikus Birodalom hadserege és mégis letolt gatyával állnak Ukrajnában. Olyan vicces amikor azok az országok gyártják a legnagyobb mérnöki és technikai felkészültséget és legkomolyabb high-tech ipart igénylő termékeket akik amúgy egy tévét vagy mikrohullámú sótőt nem tudnak önerőből legyártani. Neked ez nem furcsa?


Kicsit amúgy lehetnél igényesebb az írásodra, mert az valami gyalázat.

2022. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

É-Korea próbál barátkozni a ruszkikkal, szóval ha segítséget kérnének, tuti kapna. Viszont az szinte biztos, hogy nem a viszonylag életerősebb katonákat küldenék el meghalni, hanem az ország legnélkülözhetőbb embereit, fogyokat...

Ukrajna bizonyára nem örülne neki, de nem jelentene akkora veszélyt, mint amire mindenki gondol elsőre.

2022. aug. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Vállalom, hogy nem fog tetszeni a válasz itt senkinek, de azon jókat szoktam mosolyogni, amikor látom a zsírarcút fényképeken a mögötte ácsorgó/ücsörgő lelátónyi tábornokkal! Sok ott a "vezér 857 ezredes dandár generalissimus", - sokuk alig bírja el a mellkasára szegecsel kitüntetéseit, amelyekért vér-verejtékkel végig tapsikolta az életét. Röhej! :)
2022. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

Küldhet de minek?

Az é-koreai hadsereg elavult nem kicsit.

Persze ballisztikus rakétam meg mindenféle csillagromboló,de kaját nem tudnak teremteni a népnek...?

Ezen kívűl ezek hírek egy olyan országból ami pont hírek tekintetében teljesen megbízhatatlan.


Aztán az a 100 ezer alultáplált motiválatlan katona az sokat fog segiteni.

Ráadásul önkéntesek. Amelyiknek nincs családja az 1másodpercet sem fog harcolni. Megadja magát az ukránoknak vagy dezertál.

Ha van család akkor meg...akmor sem lesz egy igazán ütőképes baka.

2022. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Ha küldene katonákat azt tudnák használni. Tagolt terepen (pl. városi harc) leginkább élőerő kell, nem pedig technika. Annyi kézifegyvere, sisak, repmellény stb. meg van a ruszkiknak hogy fel tudnák fegyverezni őket akkor is ha egy szál zokniban jelennének meg. Az más kérdés hogy tudniuk kellene valamennyire oroszul hogy vezényelni, irányítani lehessen őket.

Inkább csak blöffölt a pufika és nem fognak tízezer számra ÉK katonák megjelenni Ukrajnában. A kérdés inkább nemzetközi politikai síkú mintsem katonai.

2022. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!