Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Már a háború kezdete óta...

Már a háború kezdete óta Robert C Castel egy valóságos armageddont vázolt fel. Ki ő ? Mit lehet tudni róla.?

Figyelt kérdés
Sokszor látom a nevét ezért is tettem fel a kérdést. Láttam az életrajzát. Inkább a munkássága hitelessége érdekelne ha valaki régebb óta ismeri

2022. aug. 9. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Ultrahangon nyilatkozik sokat.


Biztonságpolitikai szakértő.

2022. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem találkoztam még vele személyesen 😅 az armageddon viszont csak nem akar eljönni, csak festi folyamatosan az ördögöt a falra.
2022. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem tudom miért lettem lepontozva, de kössz. Jöhet még.


Igazából nem értem ezt az armageddon dolgot.


Én amiket hallottam tőle, azok eléggé korrekt dolgok voltak. Sőt, pár dologra, amiket nem is gondoltam el, ő világított rá számomra.


Én nem sztárolom, félre ne értsetek, de amiket ÉN hallottam, azok korrekt dolgok voltak.


Sokat én sem tudok róla amúgy. De engem nem is érdekel ő.


Nógrádi

Földi


B. Antonon meg röhögni lehet (bár ő sem hülye), de az ukrán háború -megszólalásai alatt olvasva a kommenteket- eléggé megborította.

2022. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik videójában mondja, hogy valami természetvédelmi területet feügyel. Ez km mezőőr
2022. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Robert C. Castel-t a meghallgatandó szakértők közé sorolom, az első 10 között van átlagban, van, amiben az első háromban található (pl. szorosan vett katonai aspektus). Vannak általam jónak és rossznak ítélt tulajdonságai.


Jók: Harcmezőt megjárt volt katonaként beszél katonai témákról. Próbál a tények és realitások talaján maradni. Képes átlátni különböző, akár ellentétes érdekek megjelenését, próbál elfogulatlan maradni. Nagy tudású és széles látókörű. Amiben nem tájékozott, abban nem akar szakértőnek feltűnni. Többnyire helyénvaló példákat, hasonlatokat alkalmaz, élvezetes tartalommal adja elő a mondanivalóját. Magyarokat megszégyenítő módon használja a magyar nyelvet, szlenget, szóképeket, aktualitásokat. Alapvetően jóindulatúnak érzem. Félti a Világot a 3. Világháborútól.


Rosszak: Hatalmas önbizalommal, a tévedhetetlenség hitével és túl dinamikusan beszél. Nem tud megszabadulni a zsidóságától, ennyiben elfogult. Többször úgy fogalmazott, olyan aspektusokat emelt ki, amely a világuralomra törő rejtőzködő krőzusok érdekeit szolgálja. Emiatt a lefizetettsége is felmerül gyanúként. Egy Drábik Jánossal folytatott vitában elvérezne, egyedül a katonai témákban jobb, magasszintű világlátása vagy nincs, vagy amit inkább gondolok, hogy titkolja. Az Illuminati szó tabu számára. Eléggé a pénzre megy, az abból látszik, hogy minden neki feltett kérdésre kb. ugyanolyan hosszan válaszol, szeretne megfelelni a felkérőknek. Magyarsága egyenlő a nullával, egy magyar-izraeli konfliktusban Izrael érdekeit védené, ugyanakkor aprópénzre váltja a magyarországi származását, helyismeretét és nyelvtudását. Az érzelmeit kevésbé tudja palástolni, bár ezt pozitívumnak is felfoghatjuk.

2023. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!