Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem szégyellik magukat az...

Nem szégyellik magukat az origónál amikor olyan cikket tesznek közzé, hogy "Amerika újabb háborút kezdene"?

Figyelt kérdés
Írják ezt úgy, hogy Oroszország indított totális háborút Ukrajna ellen, majd Kína próbálja lerohanni Tajvant. Nem írom le mit csinálnék ezekkel az idétlen origós firkászokkal, mert a végén még jön értem a fekete autó, mint a legsötétebb Rákosista időkben. Szégyen, hogy EU és NATO tagként egy kormányközeli oldal ilyen ordító nagy baromságokkal, hazugságokkal áll elő. Veszélyben a szabad világ az oroszok és a kínaiak miatt, de a kormány feléjük húz... A diktatúra, az elnyomás, a totális kontroll a vágyálmuk.

2022. aug. 15. 23:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Az origonal mikor szegyelltek barmit is?
2022. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Én szoktam mostanában origo-t olvasni, csak hogy szörnyülködjek kicsit. De az az oldal komolyan orosz propaganda oldal lett. Úgyhogy nem kell csodálkozni már semmin.
2022. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Én semmit nem hszek el egyik hirportálnak se.. csak hülyeségeket írnak
2022. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Azért csinálják, mert pénzt kapnak érte. De szerintem a többségük nem szívesen beszél arról, hogy hol dolgozik.
2022. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Mért kéne szégyellni ha leírja az igazat?
2022. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Igazuk van sajnos. Ezt a háborút amerika kezdte. Miért szégyelljék maguk?
2022. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Az origo a fideszes narratívát követi. A fideszes narratíva az, hogy az oroszok gyakorlatilag áldozatok az orosz-ukrán háborúban. Ezek után nincs min meglepődni.
2022. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

"indított totális háborút"


Az nem ilyen. Nem volt még egy szőnyegbombázás sem

2022. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
De, szinte biztos hogy szégyellik magukat hisz a cikk szerzőjének a neve helyett csak az "Origo" felírat olvasható. Lényegében még a nevüket sem adják a legtöbb hazug cikkhez.
2022. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
Amerika szégyellje magát, hogy mindenütt háborút robbant ki.
2022. aug. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!