Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik oldalnak szurkolsz az...

Melyik oldalnak szurkolsz az Orosz Ukrán háborúban?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 14:01
A kérdező szavazást indított:
Az oroszoknak
Az ukránoknak
49 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%

Szurkolsz egy háborúban?

Annak szurkolsz, hogy embereket ölnek?


Köszi, én a vizilovakkal vagyok!

2022. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%
Egyiknek sem. Egyezzenek ki egymással és legyen végre béke.
2022. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%

Azért szurkolok, hogy a hazaáruló jobberek értsék már meg végre, ezt a háborút ukrán testvéreink a mi szabadságunkért is vívják.

Mondjuk megérthettétek volna a szakmunkásban is,ha odafigyeltetek volna a magyar történelemben tanultakra.

2022. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
22%
Természetesen Oroszországnak,mint minden Magyar ember!!!🇭🇺♥️🇷🇺
2022. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

A békének szurkolok meg hogy minél kevesebb ember haljon meg nemzetiségtől függetlenül.

A háború előtt nekem szimpatikusabb volt Oroszország, és a kisebbségek helyzetében teljesen igazuk volt, mert az ukránok tényleg durván elnyomták őket. Viszont ez nem jogosít fel senkit háborúra, erre nem az a megoldás hogy odamegyek és szétlövök, rombolok, bombázok és gyilkolok mindent. Aki ilyet csinál mint Putyin az egy elmebeteg.

Sajnos az ukrán vezetés se éppen béke párti volt, és öntötték az olajat a tűzre, vastagon benne vannak hogy most háború van.

2022. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Magyar ember, attól függetlenül, hogy mit gondol az ukránoktól, nem szurkol az orosz agressziónak, mivel a történelem során többször is nagyot szívtunk az orosz medve miatt.
2022. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
33%
Oroszország győzni fog!!!
2022. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabb összefüggéseket kéne feltárni, mint az, hogy két ország gonosz és csak úgy bántják egymást.


Érdekszférák, pénzügyi rendszer, nato terjeszkedés, orosz terjeszkedés, meglévő világrend - egy új világrendre való törekvés stb. stb.


Az meg, hogy kinek szurkolunk, a mérleg nyelve talán az, hogy a nyugati létformát vagy a keleti (ez esetben orosz) létformát tartjuk szimpatikusabbnak.

Én a kedvenc példámmal zárnám a gondolatom:


Magyarország (EU tagállam)

~ 10M lakos

- GDP 155 milliárd USD (2020)


Fehéroroszország (Orosz érdekszféra)

~ 10M lakos

- GDP 60 milliárd USD (2020)


Szóval ha a jogállam, emberi jogok, nyugati létforma nem is szimpatikus annyira valaki számára, szemmel láthatóan kifizetődőbb hosszú távon a tőkegazdag szövetséghez tartozni. A fehéroroszok tényleg baromi olcsón jutnak orosz energiahordozókhoz, mégis majdnem 3x szegényebb ország nálunk.

2022. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%

"A háború előtt nekem szimpatikusabb volt Oroszország, és a kisebbségek helyzetében teljesen igazuk volt, mert az ukránok tényleg durván elnyomták őket. "

Nyilván, megpróbálták, mert az oroszok folyamatos orosz betelepítésekkel és kedvezményekkel akarták elérni, hogy többségi orosz társadalom legyen Ukrajnában, majd egy népszavazás útján erre hivatkozva egyszerűen Oroszországhoz csatolni a területeket. Mint ahogy történt a Krímmel is, mint ahogy történt majdnem Donyeckkel meg Luhanszkkal is. Az ukránok meg ezt nem akarták, persze hogy ellenálltak.

Szóval nekem a hábi előtt sem volt már szimpatikus Oroszország.

2022. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

A perverzitás soha nem látott méreteket ölt. Na meg a tudáshiány.

De én is szurkolok ám! Hogy az ilyenek mielőbb kerüljenek innen messzire (keletre).

2022. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!