Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Újra lesz határőrség?

Újra lesz határőrség?

Figyelt kérdés
Hallottam régebben a hírekben hogy vissza állítják a határőrséget ( azaz újra külön lesz a rendőrségtől ) viszont további híreket nem láttam róla, ezért kezdtem kételni hogy nem igaz, mivel eredetileg szeptember 1.-re tervezték újra visszaállitani a határőrség , s azt szeretném megkérdezni hogy ez igaz-e , s ha igen akkor lehet rá jelentkezni is?

2022. szept. 1. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A határőrség kommunista, nekünk nemzethy határvadászok vannak.
2022. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem mindegy hogy nevezik?


Van határőrségünk. 2015 óta meg egyre inkább

2022. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz jelentkezni határvadásznak. A #2-es jól írta az elnevezés teljesen mindegy. Az hogy a rendőrség, vagy közvetlenül a BM irányítása alatt áll önálló szervként nem túl releváns kérdés. Sajnos szükség van az erős határvédelemre, s egyre nagyobb szükség lesz rá (a migráció valós okát jelentő problémák nem szűntek meg, sőt erősödni fognak ez lesz a XXI. századi Európa egyik legnagyobb kihívása).
2022. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiába lenne, vagy lesz határőrség, a társadalom nagyobb része által támogatott jogokat nem fognak kapni, mert az ellentétes az európai eszmével.

Első körben figyelmeztető lövés, aztán durr, megsorozni a bozótost.

Ellenben ma kapnak 20 db lőszert, ami leltárazva van, és annyit is kell leadni. Ha 19 db van, akkor az tárgyalás, jegyzőkönyv, hova lett az 1 db.

Ez már nem lenne olyan, mint volt.

2022. szept. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!