Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Elképzelhető hogy nagyon...

Elképzelhető hogy nagyon gyengül az orosz hadsereg és Ukránok erősödnek a szankciók miatt?

Figyelt kérdés

Gondolom kezdi éreztetni hatását a szankciók ugyanis a háborúhoz sok pénz kell és gondolom egyre kevesebb van az oroszoknak a szankciók miatt.

[link]


2022. szept. 13. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, melyik valóságot nézzük, ha a világ nagyrészét, akkor valószinüleg igen, hiszen, egyébként Putyin nem zárta volna el a gázt a szankciók feloldásáig, viszont, ha a magyar valóságot nézzük, akkor a világnak már tavaly meg kellett volna adnia magát Putyinnak, Kijevtől Sidney-ig!
2022. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nincs semmi baj, ez csak álhír, hogy visszavonulnak az oroszok. Az oroszok így győznek, az orosz hadsereg honlapját feltörték Soros hackerei azért írták, hogy visszavonulnak. Minekünk magyaroknak Putyint, és Orbán kell támogatnunk, tűzön vízen keresztül, ők ma a nemzeti, keresztény konzervatív értékrend. Nézd nyugaton mit csinál Brüsszel, melegházasság azt akarod ide is?
2022. szept. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Országomat Putyinért
2022. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért zárták el a gázt mert sokkal több kárt okoznak a nyugati hightech fegyverek mint amennyiért eltudjak adni a gázt. Ezért adják már inkább Ázsiában.

Ukrajna pedig az usanak meg az eunak köszönheti hogy egyáltalán még létezik.

2022. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

7es, de, hát az, hogy lehet? Nem úgy volt, hogy a nyugat megbukott és összedőlt és minden hadsereg tele van nemátalakitott kecskékkel és mind megfagynak?

Én ezt nem értem, akkor mégsem olyan gyenge az a nyugat?

2022. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem mondtam. Nyilván az usa nélkül az oroszok körbe röhögték volna magában az eus fegyvereket. Az usanak meg mindig is fejlett hadserege volt.
2022. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
A szankciók miatt nem, de szerintem más-, azaz katonai lépésekből adódóan szerintem igen, fognak.
2022. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az orosz hadsereg is gyengült valamennyit - pontosabban az átdobott kontingens, bár még van tartalékuk bőven. Csak azt éppen nem dobhatják át teljesen mert a többi konfliktuszónában azonnal vérszemet kap a többi sakkban tartott ország (ld. az azeri támadást). Az átdobott kontingenshez képest az ukrán erősödik inkább egyre jobban. Annyira hogy már nem csak védekezésre de a ruszkik által gyengébben védett területeken kisebb ellentámadásokra is futja.
2022. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!