Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azerbajdzsáni testvéreink...

Azerbajdzsáni testvéreink győzni fognak örményország ellen?

Figyelt kérdés

Azerbajdzsán egy ősmagyar ország,a mi turáni testvéreink élnek ott,ezért doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr is támogatja őket.



[link]



Vajon sikerül azeri testvéreinknek legyőzni az örmény agresszorokat?



2022. szept. 14. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Azerbajdzsán fog győzni!🇦🇿🇭🇺😎
Örményország fog győzni🇦🇲🏳️‍🌈🤮
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Anyán soha nem járt ott, azeri ismerősei sem voltak, tehát az ottaniak között nincs testvérem.

Akkor miért ez a neve, hány azeri tud ősmagyarul?

Az ősmagyarok nem baltával ölték meg alvó társukat.

2022. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az örményeknek szurkolok, mert a system of a down is örmény 🤟😎🇦🇲🇦🇲
2022. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Az azeri nép befogadta Kaleta Gábort, a Fidesz kedvenc pedofilját.

Nem tudjuk, azóta hány azeri kisgyereket rontott meg, szóval lehet, hogy inkább az örmények jártak ezzel jobban.

2022. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Nekem aztan nem rokonom.
2022. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Törökország i tenzívebben támogatja Azerbajdzsánt, mint Oroszország az örményeket, úgyhogy szerintem egy háborúban ők nyernének.
2022. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

pubi az azeriek muzulmánok


Mégis imádjátok őket a vezíreddel


Mi van nem védtek meg minket a muzulmán migráncs áradattól?

2022. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit keres a magyar zászló az azeri mellett és mit keres a szivárványos zászló az örmény mellett? 😄 Egyébként az örmények a kedvenc Putyinod szövetségesei elsősorban, csak gondoltam szólok.
2022. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%

Kb a muszlimoknak szurkolsz a keresztények ellen, mindezt a "gyünnek az iszlám migráncsok" Magyarországon.


Nem semmi.....

2022. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a konfliktust nem lehet beilleszteni a kétpólusú világnézetbe, de ha mindenképp valamilyen oldalra állnánk, akkor valószínűleg Törökország miatt Azerbajdzsánt támogatnánk, a többi NATO-taggal együtt.
2022. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kretens ***** válasza:
Ennél a konfliktusnál van egy igen csak veszélyes opció.Örményország ortodox katolikus ország.Oroszország szintén.Az nagyon is lehetséges hogy bár támogatják Putyint de az Ukrajnai konfliktust nem teljesen támogatják viszont itt könnyen vallásháborúvá eszkalálódhat a helyzet.Ha olyan hirek érkeznének hogy örmény katolikus templomokat rombolnak le azeri muszlim hordák és örmény embereket ölnek meg válogatás nélkül és ezt Kiril pátriárka kihasználná azzal hogy fanatizálni kezdené az orosz ortodox katolikusokat akkor bizony oroszok milliói indulnának örményország megvédésére.
2022. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!