Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akor most kezdődik az orosz...

Akor most kezdődik az orosz mozgositas? Hogy reagál a Nyugat ha újra oroszok nyomulnak majd előre? Megkapjak majd a NATO tankok és vadaszgepeket ?

Figyelt kérdés

Az orosz parlament új hadialapoti törvényt fogadott el nagyon szigorúan büntetik a dezertalast és a fegyverletetelert is 3 10 év kenyszermunka jár


Szerintem ezek az új törvények és hogy szavazás lesz egyértelművé teszi hogy mozgósítani készül oroszorszag .


Mit lép erre a Nyugat jöhet a repulestilalmi zóna vagy ukránok kapnak leopárd és abrems tankok és f 16 vadaszgepeket ?



2022. szept. 20. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
Jókat írnak a srácok annyi még nemtom benne volt e hogy a behívottak 1 részét nem a frontra küldik hanem kommunikációt látnak el logisztikát őrködést a városokban talán tüzérség mivel ezt is hovatásos tapasztaltakkal végzik ki kell jelenteni hogy az orosz szárazföldi erő nem elég védekezésre meg épphogy elég a mozgósítás ezért volt szükséges így az orosz szárazföldi haderőnek könnyítést adnak mivel eléggé kifáradtak az a helyzet megjósolni nem lehet pontosan mi lesz de az a 300 ezer tartalékos elég arra hogy védekezzenek a hivátásosokkal vegyítve harkovnál az volt a helyzet hogy az ukrán túlerő győzött nem volt egysége az oroszoknak ott mivel ukrajna mindenkit mozgósít így lassan 1 milliós serege lesz az oroszok meg 200 ezer fővel vannak ott jelenleg már az is elég durva hogy kitart a frontvonal szerintem.
2022. szept. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 A kérdező kommentje:

Szerintem ha beerkezik és fél lesz frissítve a tudásuk jók lesznek a sorkatonak is .



Most a nyugati propaganda média hogy azt mondja részegek meg hogy menekülnek stb

Ez csak egy kisebbség. A többség szépen rendben jelentkezik a megadott helyen ( mindenhol vannak gyáva emberek )


Ha lesznek 500 e szerintem donbaszt minimum elfelejtheti át ukrán örökre.


Én várok egy nagy téli offenzívat mint anno dabelceve térségében volt 2015 ben .

2022. szept. 24. 07:19
 43/88 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha beerkezik és fél lesz frissítve a tudásuk jók lesznek a sorkatonak is ."


Ne hidd már azt, hogy az orosz katonák olyan képzést kapnak, mint az amerikai tengerészgyalogosok, mert rohadtul nem. Az ukránok viszont kapnak olyat a NATO-tól.


Most a nyugati propaganda média hogy azt mondja részegek meg hogy menekülnek stb


"Ez csak egy kisebbség. A többség szépen rendben jelentkezik a megadott helyen ( mindenhol vannak gyáva emberek )"


Milyen kisebbség ember? Több tucat videó fent van, ahol különböző problémákat észlelnek a sorozásokon.. Meg szégyellhetnéd magad, nem is ismered őket, de legyávázol több ezer embert, mert van eszük, és nem akarnak belemenni egy értelmetlen háborúba. Kinek hiszed te magad, hogy Magyarországról ilyeneket írkálj?

2022. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
100%

"Most a nyugati propaganda média hogy azt mondja részegek meg hogy menekülnek stb"


Az a baj, hogy ezt nem a nyugati média mondja. A sorozóbuszokon készült piaosztásos videót nem a nyugati média csinálta, ahogy azt sem hogy a frissen sorozottak a padlón alszanak a laktanyában. Azok ott készültek helyben és az internetnek köszönhetően kijutottak a nagyvilágba. Nem a nyugati média járatja le az oroszokat ( egy részüket ) hanem ők saját magukat :D


Arról sem a nyugati média csinál videót, hogy mekkora sor van a mongol határon, hogy bújt el a faxi a hűtőbe a sorozás elől...

2022. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 A kérdező kommentje:

43# Ha itt is háború lenne még egy védekező háborúban is a balos ellenzék 80 90 százaléka nem akarna harcolni .


A Fideszbol többen a mi hazánkból meg a legtöbben.a pártokat nézve.


Gondolom orosz ellenzék is ilyen lehet .



Amúgy szerintem full elvarhato egy 18 év feletti egesseges embertől ha nem egyedülálló apuka vagy ilyesmi hogy harcoljon az országaert.


Amúgy ne röhögtes hogy majd tengereszgyalogos szintű kiképzést kapnak az ukrán sorkatonak .

Majd kiderul mit ér ez a képzés a fronton 3 hónap múlva 😀 mikor nem lesznek 8 szor többen

2022. szept. 24. 11:20
 46/88 anonim ***** válasza:
76%

"43# Ha itt is háború lenne még egy védekező háborúban is a balos ellenzék 80 90 százaléka nem akarna harcolni ."


Nem tudom feltűnt-e neked, de az egész balos ellenzék Ukrajnát támogatja és ha végigfutod a gyakorit akkor egyedül az "ellenzéki/liberális/nyugati" beállítottságúak mondják, hogy Ukrajna jól teszi hogy kiáll az orosz elnyomás ellen és nem adja fel a harcot. Mintha pont a kormánypárti és fotelnáci oldal rinyálna folyamatosan, hogy adják fel magukat és legyen vége a szankcióknak, nem? Még a kormánypropagandistáink is folyamatosan ezen pörögnek, hogy a NATO miért szállít fegyvert, Ukrajna miért nem tárgyal igaaazzz? Ez öngól lett megint :D


"Amúgy szerintem full elvarhato egy 18 év feletti egesseges embertől ha nem egyedülálló apuka vagy ilyesmi hogy harcoljon az országaert."


Ez elvárható,de most nem az országukért harcolnak halló! Senki nem támadta meg Oroszországot, Oroszország területi integritása semmilyen veszélyben sincs és nem is volt az elmúlt évek során. Ez egy rosszul kivitelezett hódító háború ahova értelem szerűen nem mennek szívesen az emberek.


"Majd kiderul mit ér ez a képzés a fronton 3 hónap múlva"

Láttuk mit ér a több éves rutinnal és képzettséggel rendelkező szerződésesek, ezek után...

2022. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 A kérdező kommentje:

46# lehet hogy Nyugat parti az ellenzék de sose akarna fegyvert fogni.


Mi meg azért vagyunk ilyen háború ellenesek mert erezuk hogy rossz oldalon van az EU.


Oroszorszag hatarai meg végtelennek ha a népszavazás elfogadjak oroszok onnantól az orosz föld szóval önvédelmi háború.

Amúgy szerintem mindegy támadó vagy védekező ha a népünk vezére utasítás ad rá és a nép érdekében tesszük

Most ha pl mi karpataljat szereznenk vissza mivel régi területünk ugyan úgy harcolnek érte mint Debrecenert

2022. szept. 24. 11:42
 48/88 anonim ***** válasza:
100%

"46# lehet hogy Nyugat parti az ellenzék de sose akarna fegyvert fogni."

Aha, nyilván nem. :D


"Oroszorszag hatarai meg végtelennek ha a népszavazás elfogadjak oroszok onnantól az orosz föld szóval önvédelmi háború."


Nem, nem az. Amíg nemzetközileg nem ismerik el az új határokat addig nem az és azt senki nem fogja elismerni. Főleg egy olyan népszavazást ahol katonákkal járnak a szavazóbiztosok lakásról, lakásra ahol ajtót sem nyitnak nekik :D


"Amúgy szerintem mindegy támadó vagy védekező ha a népünk vezére utasítás ad rá és a nép érdekében tesszük"


Amúgy szerintem akkor te nagyon buta vagy :)


"Most ha pl mi karpataljat szereznenk vissza mivel régi területünk ugyan úgy harcolnek érte mint Debrecenert"


És ha visszaszereznék mondjuk a mostani háború előtti állapotban akkor nyernénk 120 000 magyart meg egy millió ukránt akik ugyanígy gondolnák. Pár évig játszanánk mit is Észak-Írországot, lenne itt-ott pár merénylet,robbantás mert ahogy te is küzdenél a saját területeidért ugyanúgy megtennék ők is ( és épp most láthatod, hogy meg is teszik ). Nagy élmény lenne egy ekkora f@szságért szétqrni egy úgy-ahogy élhető országot...


Mondjuk ak orábbi válaszaid alapján nem is vártam ennél többet.

2022. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
100%

Amivel majd megfordítják a harcot:


[link]



[link]


Háát, legalább nem Mosin...

2022. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 A kérdező kommentje:

48# ezért kell elkergetni a megszallo lakosságot sajnos nincs más út.


Lehet oroszok is azért pusztítottak annyit dombaszban hogy q helyi ukrán lakosság beljebb menjen az orosz lakosság meg hozzájuk meneküljön.


Hitler mikor új eletteret akart szerezni egész uralig kitelepitette volna a szlávokat .a zsidók a cigányok és ilyen kisebb népek mentek volna a táborokba.

A felszabadult helyekre német telepeseket hozzot volna .


Idővel így övék lett volna egész kelet europa. Már ha megnyerik a háborút.


Lett volna egy nagy német birodalom nekik jó lett volna mindenki másnak rossz


Orosz is így gondolkodik nekik kő lenne az amit Putyin akár csak másnak nembiztos.



Amúgy butának nem tartom magam inkább csak nem érdekel az egyének szenvedés mert a Szent nagy cél szentesíti az eszközt szerintem .

2022. szept. 24. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!