Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A francia légió kitudja...

A francia légió kitudja deríteni hogy házas vagyok?

Figyelt kérdés
Aubagne-be készülök szerencsét próbálni hogy légiós lehessek. 32 évesen házas ként (1 gyerek) nincsennek jó kilátásaim a felvételit illetően. Ha letagadom hogy házas vagyok és kiderül hogy mégis az vagyok akkor tutira kivágnak. Elváljak? Tanács, tipp jól jönne.
2022. szept. 23. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok az életszemléletedhez.
2022. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Nem érdekli őket. A kapcsolatfelvétel a családtagokkal amúgy is tiltott a kiképzés bizonyos szakaszáig.

Fizikailag nagyon készülj fel, mert hamar elküldenek!

Ha leül a bizottsággal szemben egy feltűnően megtört, sokat látott, keserű, motiválatlan ember szintén nagyon rövid beszélgetésre számíthatsz.

A lényeg: Neked ezt akarni kell. Ez nem egy végső megoldás, ahova minden jöttmentet befogadnak. Nem is pszichiátria, ahol lelkileg instabil és meggyötört embereket hoznak rendbe.

Legyél végtelen magabiztos és határozott, de alázatos! Ruházatod tiszta, rendezett, vasalt. Az elhivatottság jele, ha a hajadat előre megfelelő méretűre vágatod és minden arcszőrzettől megszabadulsz.

Készülj rá, viselkedj úgy az otthoni felkészülés során is mint egy katona!


Jóbarátom sok csodát mesélt róluk. Négy év után ő pozitív irányba változott, bár látott nagyon sok szörnyűséget is, ami miatt nem menne neki még egyszer.

2022. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarnál hazudni? Nem ez a legrelevánsabb szempont a felvételid során hanem a fizikai és mentális alkalmasság. Nagyon magasak a követelmények!

Fogadd meg amit a #2-es írt.

2022. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!