Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek ki robbantotta...

Szerintetek ki robbantotta fel az északi áramlat 1 és 2 vezetéket? Tényleg mar itt tartunk hogy deverzans akciók vannak nato teruleten orosz érdekeltség ellen ?

Figyelt kérdés

Mélytengeri vezetékek szóval komoly technika kellet ezt kivitelezni .sima búvár nemtud oda lemenni


Lehetnek a britek vagy usa de oroszok is?



2022. szept. 27. 19:21
1 2 3
 21/28 Dzsonszi ***** válasza:
84%

#20

Én soha nem éltettem Oroszországot, többször leírtam, hogy elítélem a háborút amit indítottak, és hogy ők is bőven képesek mocskos dolgok elkövetésére.

Ettől függetlenül ugyanúgy elítéltem az ukrán vezetést, hogy náci Azov-ezred működhetett az országban, hogy elnyomták a kisebbségeket, hogy lakosok közé telepítettek lövegeket, a kamuzásaik stb. stb. sorolhatnám.

Ezektől persze a felvilágosultak szemében rögtön oroszpropagandista leszek, holott ezek tények. Az én szememben inkább ők tolják az ukrán propagandát, nem én az oroszt.

2022. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyíkemberek
2022. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A brit titkosszolgálat 00-ás státuszú ügynöke kellett volna hogy elhárítsa még időben, de sajnos Pierce Brosnant nyugdíjazták és valakinek a Világ nem elég!
2022. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Usa volt már egyértelmű de úgyis oroszokra lesz fogva .


Eu nem lenne képes objektíven vizsgálni és utána bármit is lépni az USA ellen .


A német és az orosz gazdaság most el van választva egymástól ez a cél.


Usa bármire képes le legyen kétség.


Holnap lesz az anektalas aztán meglatjuk mi lesz Ukrajna állítólag ki akar lépni a Budapesti szerződésből és feladna atommenteseget valaszul .így usa elméletben odatelepitheti a saját tolteteit elretentesnek hogy orosz ne merjen atomozni


Majd meglatjuk forró napok lesznek az biztos

2022. szept. 29. 23:24
 25/28 anonim ***** válasza:

#24 elég buta lépés lenne nukleáris fegyvereket telepíteni Ukrajnába. Ha ez megtörténne Putyin már aznap megnyomná a piros gombot.

Saját töltetet meg pláne nem fog odatelepíteni. Mindegy melyik területről megy a rakéta, csak az számít ki indította, kinek a bombája volt benne.

2022. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

25# de lehet hogy vegulis ez a cél Oroszországot belekenyszeriteni egy olyan helyzetbe hogy Ukrajnában atomot keljen használnia.


És akor el lesz szigetelve és az eurazsiai unió terve is dugaba dől nem lesz antipolus az usaval szemben legalábbis ameg Kína el nem kezd saját szövetségi rendszert építeni.

Szóval vegulis ha atomot használ orosz ukrajnaban megint ki jár jól?


😀 a nagy játék mester .a verhetetlen usa

2022. szept. 29. 23:41
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

#26 az hogy Kína merre mozdul kiderül majd október 16-án a tisztújító kongresszus után (sz'tem elég nagy baklövés volt pont ezért most leállni izmozni Tajvan miatt velük - ez a héják malmára hajtja a vizet).

A nukleáris fegyverek bevetésével mindenki szívna. Az USA okosan adagolja a fegyvereket az Ukránoknak - ki tudjanak tartani, kicsit szurka-piszkálni a ruszkikat, lassan véreztetve őket, de nagyon támadni ne, nehogy túl erős legyen a válaszreakció mert azt megsínyli a világgazdaság is.

2022. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
52%
Ha az USA GBR EU volt azt előbb-utóbb megtudhatod. A többit kevésbé.
2022. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!