Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszország el fog jutni...

Oroszország el fog jutni odáig, hogy hidegháborús, második világháború után gyártott harckocsikat is be kényszerüljön vetni az ukrán fronton?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik nekem, hogy nincs nagy raktárkészlet az 1991 után gyártott tankokból, páncélosokból, járművekből. Vajon elő kell majd venni a raktárban porosodó T-64-ket, T-55-ket, T-54-ket vagy IS-3-kat és hasonló évtizedes technikát is?

2022. szept. 30. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Már most is használtak:

[link]

2022. szept. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem ez csak szobornak van kiállítva, egyfajta bálványként, de nem hiszem, hogy szolgálatban lenne, vagy mégis?
2022. szept. 30. 06:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Van még nekik egy rakás t62, és nem modernizált t72-esek.

Fegyverből is az 50-60 éves karabélyokat használják.

Létszámból próbálják megoldani a dolgokat.

2022. szept. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A T72 is hidegháborús tank, 72-ben kezdték el gyártani.
2022. szept. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A T-64-esek már szolgálatba vannak állítva, ahogy a T-62-esek is. Megmondom őszintén, amikor először hallottam hogy ilyen múzeumi darabokat állítottak hadrendben, én meg voltam győződve arról, hogy ezek csak kiképzőtankként lesznek használva, aztán egyre nagyobb számban kezdtek feltűnni a fronton... Szerintem T-55-ösöket biztos, hogy előbb-utóbb látni fogunk, tippem szerint a szakadár köztársasági erők között. Papíron az oroszok az összes T-55-ös és T-62-es tankukat elárverezték, aztán mégis ott vannak Ukrajnában, az orosz oldalon...
2022. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 igazából az abrams is hidegháborús cucc
2022. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha modernizálva van, akkor nem vészes. A T72 is korszerüsítve van. Oroszország problémája az, hogy elő kell majd venni azokat is, amikhez évtizedek óta nem nyúltak.
2022. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!