Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ukránok🇺🇦 elismerték,...

Az ukránok🇺🇦 elismerték, felrobbantották a Krími hidat🎢 - jöhet Kijev bombázása🚀? 🇷🇺🇷🇺🇷🇺

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 8. 10:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Ki a fasom olvas vadhajtásokat? Legalja...
2022. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
2# Ettől még a hír igaz.
2022. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem rossz "ötlet" volt Ukrajnától, de majd elválik.
2022. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
Nem illik ilyet kívánni, de remélem az első hozzászóló Magyarországon van, és az elsők között betegszik bele a sugárzásba.
2022. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 meszike91 ***** válasza:
76%
Kína is megmondta az oroszoknak hogy nem kéne atomozni. Ha meglépik az oroszok, azzal csak tovább szopatják magukat.
2022. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%
#4, #5: háború van, minden lehet. Amúgy nem lesz semmiféle atomcsapás, mert ha lenne, az Oroszország végét jelentené. Akkor lecsapnának rá, Kína visszafoglalná teljes Szibériát, Japán a Kurillt és a többit, délen az összes utódállam hasítana egy nagy darabot az orosz anyácskából.. Ukrajna az Uralig menne.
2022. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes az orosz reakció, mely szerint ez hadüzenet Ukrajnától. Mintha nem tudnák a Kremlben, hogy már fél éve háborúban állnak. Putyin már több, mint egy hete mozgósítást rendelt el és jöhet a hadigazdaság is.


Oroszország nem fogja Kijevet bombázni, mivel nincsenek meg az eszközei, javul az ukrán légvédelem és nemzetközileg is még inkább elszigetelődne. A kevés precíziós bombájuk, ami maradt, azt valószínűleg olyan válaszcsapásokra fogják használni, ami Ukrajna megbénítását szolgálja (pl. erőművek, olajfinomítók, vízművek, vasúti csomópontok).

2022. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Nekem meg se kottyan a sugárzás, mert nem vagyok olyan nyámnyila szardarab mint te. Csernobil idején maszk nélkül mentem oskolába és negyven éve dohányzom. Te meg magad alá fosnál egy atomvillanástól.
2022. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%

#2

A telexen kereshetem a hírt, ott meg kendőzetlenül az arcomba nyomják, hogy mi történt 🤷‍♂️. A 444 után nyithatnám a hvg-t is, de legalább a vadPajtások valami újat mond. Nem egyszer szembesültem vele, hogy a balos média hírt hamisít, elhallgat dolgokat. A jobbos is ezt teszi, de pont ezért kell alternatív forrás.

2022. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 meszike91 ***** válasza:
89%

11:03


Főoldalon van mindhárom helyen a hír.

2022. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!